ΣΙΝΤ ΤΡΟΥΙΝΤΕΝ
-
ΙΜΠΕΡΙΑ 1999
Staaien (14.600)
Άστατος
Μεχμέτ Τουρκμέν (Turkiye)
Κωδ. 335VAR
Σχόλια αγώνα:
Σχόλια αγώνα:
League Phase - 1η Αγωνιστική. Στους «16» προκρίνονται οι ομάδες «1-8» της βαθμολογίας, ενώ οι ομάδες «9-24» συνεχίζουν στα πλέι οφ. Κριτήρια ισοβαθμίας: 1) Διαφορά τερμάτων, 2) Καλύτερη επίθεση, 3) Καλύτερη εκτός έδρας επίθεση, 4) Περισσότερες νίκες, 5) Περισσότερες εκτός έδρας νίκες, 6) Καλύτερη απόδοση των 8 αντιπάλων της εκάστοτε εμπλεκόμενης ομάδας στη League Phase (Βαθμοί, Διαφορά τερμάτων, Επίθεση). 7) Λιγότεροι βαθμοί ποινής, 8) Βαθμολογία στο Ranking της UEFA. Συνθετικός χλοοτάπητας
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
G/G
2.03
Σιντ Τρούιντεν - Ιμπέρια 1999 Προγνωστικά
Οι αποδόσεις όχι απλώς υπερεκτιμούν τη Σεντ Τρούιντεν, αλλά ίσως να μην έχουν και σχέση με την πραγματικότητα, από τη στιγμή που η γηπεδούχος βρίσκεται σε τόσο κακή κατάσταση. Βεβαίως, εντός έδρας και με το πλεονέκτημα του συνθετικού χλοοτάπητα αναμένεται να έχει την κατοχή και λογικά θα σκοράρει. Ωστόσο, με την εικόνα που βγάζει η άμυνά της μοιάζει εξίσου πιθανό το να δεχτεί γκολ. 🎁ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΜΑΤΣ: Ένα (1) δωρεάν* στοίχημα για κάθε νέο μέλος με την εγγραφή!
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
G/G
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: -10.00
2.03
Σιντ Τρούιντεν - Ιμπέρια 1999 Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
F
4
2/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
F
3
22/5
M
17
16/2
M
4
4/0
M
1
20/0
Σιντ Τρούιντεν - Ιμπέρια 1999 Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 6.70 | 13.00 | 4.38% | 2.90 | 1.38 | 6.50% | 1.97 | 1.83 | 5.13% | |
| 1.22 | 6.70 | 12.00 | 4.97% | 2.82 | 1.44 | 4.68% | 1.98 | 1.78 | 6.27% | |
| 1.20 | 6.50 | 15.00 | 5.11% | 2.88 | 1.40 | 5.79% | 2.00 | 1.73 | 7.24% | |
| 1.20 | 7.00 | 12.50 | 5.32% | 2.95 | 1.39 | 5.52% | 1.87 | 1.89 | 6.00% | |
| 1.20 | 6.60 | 14.00 | 5.33% | 2.70 | 1.40 | 7.80% | 2.00 | 1.75 | 6.67% | |
| 1.23 | 5.90 | 12.50 | 5.88% | 2.80 | 1.44 | 4.91% | 1.93 | 1.83 | 6.07% | |
| 1.22 | 6.33 | 11.00 | 6.42% | 2.66 | 1.44 | 6.58% | 1.95 | 1.74 | 8.05% | |
| 1.19 | 6.60 | 12.50 | 6.70% | 2.92 | 1.39 | 5.83% | 1.88 | 1.82 | 7.52% | |
| 1.18 | 6.85 | 12.50 | 6.84% | 2.95 | 1.37 | 6.45% | 1.90 | 1.80 | 7.57% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.23
X
7.00
2
15.00
Σιντ Τρούιντεν - Ιμπέρια 1999 Στατιστικά
Σιντ Τρούιντεν - Ιμπέρια 1999 Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Σιντ Τρούιντεν νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σιντ Τρούιντεν, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Ιμπέρια 1999 έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ιμπέρια 1999, έχει επαληθευτεί 4 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Conference League
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ