ΜΑΛΙΝ
-
ΣΙΝΤ ΤΡΟΥΙΝΤΕΝ
AFAS Stadion (18.477)
Ψυχρός
Verbeke, Bert (Netherlands)
Κωδ. 835VAR
Μαλίν - Σιντ Τρούιντεν Προγνωστικά
Η Μαλίν βγάζει μαχητικότητα (αν κι αυτό αποδεικνύεται πως δεν είναι αρκετό). Όμως θα τα δώσει όλα για το θετικό αποτέλεσμα κι αν μη τι άλλο, μπορεί να σκοράρει. Το ίδιο φυσικά ισχύει και για τη Σεντ Τρούιντεν, που είναι ασταθής, αλλά ξέρει να πετυχαίνει γκολ, ειδικά όταν βρίσκει χώρους για να τρέξει. Πιθανό (αν κι όχι ιδιαίτερα προσοδοφόρο) το G/G.
Μαλίν - Σιντ Τρούιντεν Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
D
7
0/0
D
6
1/0
D
5
1/0
D
5
2/0
M
4
2/0
F
2
4/1
F
2
3/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
F
6
2/0
F
3
2/0
Μαλίν - Σιντ Τρούιντεν Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.95 | 3.50 | 2.35 | 4.78% | 2.18 | 1.70 | 4.48% | 1.53 | 2.40 | 6.56% | |
| 3.00 | 3.45 | 2.32 | 5.14% | 2.35 | 1.61 | 4.46% | 1.52 | 2.42 | 6.64% | |
| 3.05 | 3.40 | 2.31 | 5.20% | 2.22 | 1.66 | 5.02% | 1.52 | 2.43 | 6.49% | |
| 3.00 | 3.45 | 2.30 | 5.48% | 2.15 | 1.68 | 5.69% | 1.54 | 2.35 | 6.97% | |
| 2.95 | 3.45 | 2.30 | 5.98% | 2.15 | 1.65 | 6.64% | 1.55 | 2.40 | 5.82% | |
| 2.92 | 3.35 | 2.35 | 6.24% | 2.17 | 1.66 | 5.95% | 1.52 | 2.38 | 7.24% | |
| 2.90 | 3.40 | 2.33 | 6.38% | 2.16 | 1.64 | 6.78% | 1.54 | 2.35 | 6.97% | |
| 2.92 | 3.31 | 2.30 | 7.35% | 2.14 | 1.66 | 6.52% | 1.54 | 2.38 | 6.50% | |
| 2.88 | 3.40 | 2.25 | 7.90% | 2.15 | 1.67 | 6.01% | 1.57 | 2.25 | 7.53% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
3.05
X
3.50
2
2.35
Μαλίν - Σιντ Τρούιντεν Στατιστικά
Μαλίν - Σιντ Τρούιντεν Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Μαλίν έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μαλίν, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Σιντ Τρούιντεν έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σιντ Τρούιντεν, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Α Βελγίου
Βαθμολογία
9.1/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.8
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 7.9
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ