Λος Άντζελες FC - Όστιν Προγνωστικά
Το Λος Άντζελες FC προσπαθεί εδώ και πολύ καιρό, δίχως επιτυχία, να βρει τον καλό εαυτό του. Έχει παρατηρηθεί επίσης ότι δεν παίρνει σχεδόν τίποτα από αναπληρωματικούς παίκτες και σε μία περίοδο με μαζεμένα παιχνίδια, οπότε θα χρειαστεί ροτέισον, η κατάσταση δυσκολεύει. Το Όστιν έχει ανάγκη από μεγάλες νίκες, δε σημαίνει όμως ότι μπορεί και να τις πετύχει. Δύσκολα θα δούμε πολλά γκολ, καλή η απόδοση στο Under 3.5.
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
M
7
19/1
F
1
15/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
M
2
25/1
D
1
17/0
Λος Άντζελες FC - Όστιν Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.47 | 4.65 | 6.60 | 4.47% | 2.40 | 1.57 | 5.09% | 1.72 | 2.05 | 6.47% | |
| 1.44 | 4.60 | 6.90 | 5.37% | 2.38 | 1.55 | 6.13% | 1.70 | 2.08 | 6.46% | |
| 1.44 | 4.33 | 7.50 | 5.55% | 2.35 | 1.57 | 5.88% | 1.75 | 2.00 | 6.67% | |
| 1.47 | 4.50 | 6.40 | 5.55% | 2.30 | 1.59 | 5.99% | 1.73 | 2.02 | 6.81% | |
| 1.45 | 4.60 | 6.50 | 5.74% | 2.30 | 1.55 | 7.40% | 1.72 | 2.07 | 6.06% | |
| 1.44 | 4.50 | 6.35 | 6.90% | 2.35 | 1.54 | 6.97% | 1.70 | 2.02 | 7.69% | |
| 1.42 | 4.75 | 6.00 | 7.53% | 2.30 | 1.57 | 6.69% | 1.74 | 1.95 | 8.05% | |
| 1.43 | 4.60 | 6.00 | 7.69% | 2.33 | 1.56 | 6.56% | 1.74 | 2.02 | 6.52% | |
| 4.65 | 6.50 | 1.58 | 1.74 | 2.03 | 6.31% | |||||
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.47
X
4.75
2
7.50
Λος Άντζελες FC - Όστιν LIVE
Λος Άντζελες FC - Όστιν Στατιστικά
Λος Άντζελες FC - Όστιν Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Λος Άντζελες FC έχει φέρει 5 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Λος Άντζελες FC, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Όστιν έχει φέρει 5 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Όστιν, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία MLS
Βαθμολογία
9.1/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.8
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 7.9
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ