ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ ΣΑΝΤΑ ΦΕ
-
ΤΖΑΓΚΟΥΑΡΕΣ
Estadio Nemesio Camacho El Campin (39.512)
Άστατος
Κωδ. 282VAR
Σχόλια αγώνα:
Σχόλια αγώνα:
Εξ' αναβολής ματς για την 7η αγωνιστική. Σε υψόμετρο 2.650 μέτρων. Το παιχνίδι αναβλήθηκε εκ νέου λόγω άσχημης κατάστασης του χλοοτάπητα μετά τη συναυλία των περασμένων ημερών και η νέα ημερομηνία θα ανακοινωθεί προσεχώς.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
G/G
2.05
Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε - Τζαγκουάρες Προγνωστικά
Ομάδες με εκ διαμέτρου αντίθετες πορείες και στόχους τη φετινή σεζόν που οδηγείται προς το τέλος της. Η Σάντα Φε επιθυμεί να διεκδικήσει τον τίτλο του πρωταθλητή του Κλαουσούρα, πρώτο ζητούμενο να τερματίσει εντός 8άδας. Το τελευταίο διάστημα βρίσκει δίχτυα και συλλέγει βαθμούς. Οι Τζαγκουάρες μάχονται για την αποφυγή του υποβιβασμού, μαζί με τις Τσικό και Κούκουτα. Δυο θα «χαιρετήσουν» από την προαναφερόμενη τριάδα. Η απόδοση του άσου λέει την αλήθεια για την ποιοτική διαφορά τους, η ανάγκη για βαθμούς είναι κοινή όμως και θα ρισκάρουμε με το G/G.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
G/G
Ποντάρισμα: 5.00
Πιθανή επιστροφή: 10.25
2.05
Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε - Τζαγκουάρες Ενδεκάδες
Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε - Τζαγκουάρες Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.37 | 4.30 | 9.50 | 6.34% | 2.02 | 1.75 | 6.23% | 2.00 | 1.72 | 7.53% | |
| 1.40 | 4.25 | 8.00 | 6.94% | 2.05 | 1.74 | 5.88% | 1.97 | 1.77 | 6.77% | |
| 1.37 | 4.50 | 7.90 | 7.30% | 1.95 | 1.75 | 7.77% | 2.02 | 1.70 | 7.69% | |
| 1.38 | 4.55 | 7.30 | 7.53% | 2.02 | 1.72 | 7.10% | 1.92 | 1.78 | 7.63% | |
| 1.36 | 4.25 | 9.00 | 7.55% | 2.00 | 1.72 | 7.53% | 2.10 | 1.66 | 7.29% | |
| 1.35 | 4.50 | 7.80 | 8.36% | 1.99 | 1.73 | 7.45% | 2.02 | 1.72 | 7.10% | |
| 1.34 | 4.50 | 7.85 | 8.75% | 2.00 | 1.72 | 7.53% | 2.05 | 1.68 | 7.67% | |
| 1.33 | 4.20 | 6.90 | 11.89% | 1.93 | 1.70 | 9.61% | 1.98 | 1.67 | 9.41% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.40
X
4.55
2
9.50
Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε - Τζαγκουάρες LIVE
Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε - Τζαγκουάρες Στατιστικά
Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε - Τζαγκουάρες Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Τζαγκουάρες έχασε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Τζαγκουάρες, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ