ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ
-
ΠΑΛΜΕΙΡΑΣ
Maracana Stadium (73.139)
Αίθριος
Φακούντο Τέγιο (Argentina)
Κωδ. 288VAR
Σχόλια αγώνα:
Σχόλια αγώνα:
Πρώτος ημιτελικός Λιμπερταδόρες. Τα παιχνίδια είναι διπλά. Ακολουθεί ρεβάνς στην έδρα της Παλμέιρας (21/10). Σε περίπτωση συνολικής ισοπαλίας ακολουθεί απευθείας η διαδικασία των πέναλτι. Η ομάδα που θα προκριθεί, αντιμετωπίζει στον τελικό το νικητή του Εστουδιάντες – Φλαμένγκο. Για το Μπραζιλεϊράο 2026: Φλουμινένσε - Παλμέιρας 3-2 (15/8).
Φλουμινένσε - Παλμέιρας Προγνωστικά
Τεράστιο παιχνίδι. Οι δύο ομάδες κοντραρίστηκαν πρόσφατα στο πρωτάθλημα και η Φλουμινένσε κέρδισε 3-2 με ανατροπή. Αμφότερες είναι καλά αγωνιστικά. Ειδικά η εντός έδρας Φλουμινένσε παίζει με αυτοπεποίθηση αλλά και η Παλμέιρας πατάει καλά μετά τις Εθνικές. Ισορροπημένο με μπόλικο Χ μέσα και θα πάω με την ισοπαλία στο συγκεκριμένο.
Φλουμινένσε - Παλμέιρας Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
F
43
F
13
6/2
M
7
2/0
M
1
5/1
F
8
9/1
D
1
20/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
D
19
7/0
D
1
9/1
M
0
5/2
F
0
4/1
Φλουμινένσε - Παλμέιρας Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.90 | 3.00 | 2.70 | 4.63% | 1.51 | 2.55 | 5.16% | 2.07 | 1.72 | 6.06% | |
| 2.90 | 3.05 | 2.65 | 4.77% | 1.50 | 2.62 | 4.61% | 2.07 | 1.70 | 6.66% | |
| 2.85 | 3.14 | 2.62 | 4.86% | 1.52 | 2.54 | 4.91% | 2.10 | 1.71 | 5.75% | |
| 2.88 | 3.10 | 2.62 | 4.90% | 1.48 | 2.60 | 5.69% | 2.10 | 1.67 | 6.98% | |
| 2.85 | 3.05 | 2.68 | 4.93% | 1.48 | 2.63 | 5.29% | 2.12 | 1.68 | 6.27% | |
| 3.00 | 2.80 | 2.65 | 6.35% | 1.43 | 2.60 | 7.74% | 2.15 | 1.65 | 6.64% | |
| 2.85 | 2.85 | 2.70 | 6.73% | 1.47 | 2.55 | 6.75% | 2.10 | 1.65 | 7.60% | |
| 2.78 | 2.88 | 2.72 | 6.94% | 1.46 | 2.63 | 6.12% | 2.12 | 1.66 | 6.90% | |
| 2.86 | 2.78 | 2.70 | 7.38% | 1.47 | 2.57 | 6.49% | 2.07 | 1.70 | 6.66% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
3.00
X
3.14
2
2.72
Φλουμινένσε - Παλμέιρας LIVE
Φλουμινένσε - Παλμέιρας Στατιστικά
Φλουμινένσε - Παλμέιρας Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Φλουμινένσε νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Φλουμινένσε, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Παλμέιρας νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Παλμέιρας, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Copa Libertadores
Βαθμολογία
8.8/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.8
Κριτικές παικτών: 8.6
Εγγραφή
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ