ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
X2 & Over 1,5
2.32
Γκινγκάμπ - Πο Προγνωστικά
Μαχητική εντός η Γκινγκάμπ, η οποία όμως, επειδή ακριβώς βρίσκεται σε πίεση, είναι αναγκασμένη να ρισκάρει. Πιο… ήρεμη η Πο, μπορεί να διαχειριστεί το ματς και να χτυπήσει στην κόντρα. Ικανή να πάρει αποτέλεσμα (όπως έκανε και πέρυσι και πρόπερσι), σ’ ένα ματς που δύσκολα θα μείνει στο «1-0». Η παράδοση εξάλλου, δείχνει μεγάλα σκορ.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
X2 & Over 1,5
Ποντάρισμα: 10.00
Πιθανή επιστροφή: 23.20
2.32
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
D
1
7/2
M
1
7/0
D
1
7/0
D
0
8/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
F
3
1/0
F
1
5/0
F
0
6/0
M
0
8/2
D
1
6/0
M
1
2/0
Γκινγκάμπ - Πο Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.12 | 3.45 | 3.45 | 4.89% | 1.95 | 1.85 | 5.07% | 1.67 | 2.12 | 6.59% | |
| 2.08 | 3.65 | 3.35 | 5.06% | 1.99 | 1.81 | 5.21% | 1.66 | 2.15 | 6.33% | |
| 2.15 | 3.40 | 3.35 | 5.46% | 1.93 | 1.84 | 5.80% | 1.67 | 2.10 | 6.98% | |
| 2.10 | 3.50 | 3.30 | 6.10% | 1.92 | 1.82 | 6.57% | 1.68 | 2.12 | 6.27% | |
| 2.08 | 3.45 | 3.30 | 6.86% | 1.94 | 1.78 | 7.17% | 1.65 | 2.08 | 7.99% | |
| 2.05 | 3.50 | 3.25 | 7.51% | 1.92 | 1.78 | 7.63% | 1.70 | 2.05 | 7.07% | |
| 2.05 | 3.30 | 3.30 | 8.58% | 1.90 | 1.80 | 7.57% | 1.65 | 2.08 | 7.99% | |
| 2.03 | 3.35 | 3.03 | 10.81% | 1.89 | 1.77 | 8.60% | 1.65 | 2.05 | 8.58% | |
| 2.00 | 3.10 | 3.30 | 11.16% | 1.95 | 1.85 | 5.07% | 1.67 | 2.10 | 6.98% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.15
X
3.65
2
3.45
Γκινγκάμπ - Πο LIVE
Γκινγκάμπ - Πο Στατιστικά
Γκινγκάμπ - Πο Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Γκινγκάμπ έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Γκινγκάμπ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Πο έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Πο, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Λιγκ 2
Βαθμολογία
9.3/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.3
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.3
Κριτικές παικτών: 8.3
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ