Σχόλια αγώνα:
Σχόλια αγώνα:
Α΄ Γύρος: Σάμροκ Ρόβερς – Γκάλγουεϊ 2-0. Β΄ Γύρος: Γκάλγουεϊ – Σάμροκ Ρόβερς 1-3. Γ΄ Γύρος: Σάμροκ Ρόβερς – Γκάλγουεϊ 3-1.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
2
1.80
Γκάλγουεϊ - Σάμροκ Ρόβερς Προγνωστικά
Η παραμονή είναι ο στόχος για τους γηπεδούχους που θα κυνηγήσουν το αποτέλεσμα για να τελειώνουν όσο γίνεται νωρίτερα. Η Σάμροκ Ρόβερς έχει ξεκινήσει την αντεπίθεση για τον τίτλο, υπάρχει πώρωση και συσπείρωση στις τάξεις της, έχει και την παράδοση με το μέρος της. Τηρουμένων των αναλογιών, το διπλό στις παρυφές του 1.80 αξίζει.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
Τελικό Αποτέλεσμα - Σάμροκ Ρόβερς
Ποντάρισμα: 10.00
Πιθανή επιστροφή: 18.00
1.80
Γκάλγουεϊ - Σάμροκ Ρόβερς Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
M
0
F
0
Γκάλγουεϊ - Σάμροκ Ρόβερς Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.20 | 3.85 | 1.79 | 5.35% | 2.07 | 1.75 | 5.17% | 1.69 | 2.10 | 6.36% | |
| 4.30 | 3.80 | 1.75 | 6.29% | 2.05 | 1.73 | 6.18% | 1.70 | 2.08 | 6.46% | |
| 4.15 | 3.75 | 1.78 | 6.49% | 2.05 | 1.74 | 5.88% | 1.69 | 2.08 | 6.76% | |
| 4.20 | 3.60 | 1.78 | 7.21% | 2.02 | 1.72 | 7.10% | 1.67 | 2.07 | 7.57% | |
| 4.20 | 3.66 | 1.72 | 8.48% | 2.05 | 1.70 | 7.07% | 1.70 | 2.05 | 7.07% | |
| 4.10 | 3.60 | 1.75 | 8.52% | 2.08 | 1.73 | 5.55% | 1.70 | 2.05 | 7.07% | |
| 4.00 | 3.60 | 1.75 | 9.03% | 2.02 | 1.70 | 7.69% | 1.68 | 2.08 | 7.06% | |
| 4.00 | 3.56 | 1.70 | 10.65% | 1.98 | 1.67 | 9.41% | 1.65 | 2.05 | 8.58% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
4.30
X
3.85
2
1.79
Γκάλγουεϊ - Σάμροκ Ρόβερς LIVE
Γκάλγουεϊ - Σάμροκ Ρόβερς Στατιστικά
Γκάλγουεϊ - Σάμροκ Ρόβερς Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Γκάλγουεϊ έχασε 3 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Γκάλγουεϊ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Σάμροκ Ρόβερς νίκησε 3 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σάμροκ Ρόβερς, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Πρέμιερ Ιρλανδίας
Βαθμολογία
8.6/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.4
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.2
Κριτικές παικτών: 7.4
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ