foxbet.gr Για να είσαι αλεπού στο στοίχημα
foxbet.gr Για να είσαι αλεπού στο στοίχημα
ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΕΣ
ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ*
ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ56
ΔΩΡΟ* ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗ! 🎁
Τι παίζει σήμερα
Προτάσεις ημέρας
Top προσφορές*
NEW
ΔΩΡΟ* ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗ! 🎁
Όλα
3 ώρες
8 ώρες
12 ώρες

Livescore Ποδόσφαιρο

Τρίτη, 04/10
Πέμπτη, 06/10
Όλα
LIVE
Προγραμματισμένα
Τελικά
Αγαπημένα 0
ΩΡΑ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ
Δείξε αποδόσεις
Δ Ω/Ε ΟΜΑΔΕΣ HM ΣΚΣΚΟΡ ΛΠΛΕΠ ΑΠΤΕΛ
VENEZ 00:00 1-0 1-0
Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα 1-0 Εστουδιάντες (Βεν.)
J. Bolivar (pen.)17
Y. Cumana36
-
1-
X-
2-
U-
O-
CHILE 01:00 0-0 0-0
Κόλο Κόλο 0-0 Ουν. Κατόλικα
2 -
11.67
X3.60
24.75
U1.88
O1.82
BRASI 01:00 0-0 -

Κλαμπ ντε Ρεγκάτας
-
Σαπεκοένσε
-
12.25
X2.90
23.30
U1.44
O2.60
BRASI 01:00 0-0 0-0

Μπρούσκε
0-0
Σπορ Ρεσίφε
3 -
12.47
X2.82
23.00
U1.40
O2.72
BRASI 01:00 0-0 0-0

Οπεράριο
0-0
Βάσκο Ντα Γκάμα
2 -
12.75
X2.90
22.60
U1.48
O2.45
BRASI 01:00 0-0 0-0

Γκρέμιο
0-0
Μασέιο
1 -
11.37
X4.00
28.75
U1.55
O2.30
BRASI 01:00 0-0 0-0

Βίλα Νόβα
0-0
Κρισιούμα
2 -
12.30
X2.87
23.25
U1.40
O2.75
ARGEN 01:00 0-0 0-0

Σαρμιέντο
0-0
Τίγκρε
1 -
13.20
X3.15
22.22
U1.61
O2.22
MEXIC 01:05 0-0 -
Leones Negros UdeG - Σελάγια
-
12.55
X3.00
22.65
U1.62
O2.15
BOLIB 01:15 0-0 -
Νασιονάλ Ποτοσί - Γκουαμπίρα
-
11.44
X4.25
25.50
U2.35
O1.50
PERU1 01:30 0-0 -

Σιενσιάνο
-
Σπορτ Χουανκάγιο
-
11.85
X3.40
23.90
U1.72
O2.00
BRASI 02:00 1-2 1-3

Μποταφόγκο
1-3
Παλμέιρας
Kanu8
Tiquinho Soares20
26Gustavo Scarpa (pen.)
36Mayke
Tche Tche43
45G. Gomez
58Ze Rafael
60Dudu
Hugo64
69Ze Rafael
72A. Ferreira
Del Piage89
2
15.00
X3.50
21.68
U1.67
O2.12
BRASI 02:00 0-0 1-0

Γκουαρανί
1-0
Λοντρίνα
13Caprini
Joao Victor19
32Caprini
R. Rios Montoya45
Joao Victor72
81Denilson
85Matheus Lucas
1
11.97
X3.00
24.00
U1.37
O2.85
BRASI 02:00 1-0 2-1

Σαμπάιο Κορέα
2-1
Πόντε Πρέτα
Gabriel Poveda2
9Ribamar
63Echapora
Rafael Costa87
1
11.97
X3.25
23.60
U1.57
O2.25
ARGEN 02:00 0-1 1-1

Ροσάριο Σεντράλ
1-1
Ουνιόν Σάντα Φε
13I. Machuca
27K. Zenon
48F. Gerometta
D. Martinez54
61S. Mele
61C. Corvalan
F. Almada75
X
12.35
X3.00
23.10
U1.51
O2.45
VENEZ 02:15 0-0 -
Ερμάνος Κολμενάρες - Καράκας
-
1-
X-
2-
U-
O-
CHILE 02:30 0-0 0-0
San Luis 0-0 Ντεπόρτες Ικίκε
M. Vera29
45J. Sills
48C. Gonzalez
90D. Rojas
X
12.65
X2.62
22.90
U1.48
O2.45
CHILE 02:30 0-0 1-0
Ουν. Κονσεπσιόν 1-0 Deportes Temuco
J. P. Abarzua Sepulveda59
G. Guerreno73
90D. Tati
1
12.05
X3.00
23.55
U1.50
O2.42
ARGEN 02:30 1-0 2-1
Σπορτίβο Μπελγκράνο 2-1 San Martín Formosa
J. Gimenez18
E. Avaro72
81J. Bonet
1
1-
X-
2-
U-
O-
EQUAD 03:00 0-0 1-0
Τέκνικο Ουν. 1-0 Ντεπ. Κουέντσα
E. Carcelen20
30R. Melo
D. Quintero56
77S. Mina
86R. Biojo
86R. Biojo
S. Tapiero89
90A. Garcia Basso
90M. Zambrano
S. Tapiero (pen.)90
1
11.95
X3.10
23.50
U1.64
O1.98
ARGEN 03:00 1-0 3-0
Μπελγράνο 3-0 Chacarita Juniors
A. Rebola45
47T. Berra
F. Oliver49
J. Susvielles79
I. Hesar90
1
11.90
X2.95
24.35
U1.48
O2.45
EQUAD 03:00 0-0 -
Manta - Ελ Νασιονάλ
-
1-
X-
2-
U-
O-
MEXIC 03:05 0-0 -
Pumas Tabasco - Ντοράδος
-
13.05
X3.25
22.15
U1.75
O1.95
BRASI 03:30 0-0 -

Ζουβεντούδε
-
Κορίνθιανς
-
13.75
X3.15
22.00
U1.55
O2.35
BRASI 03:30 0-0 -

Ναούτικο Ρεσίφε
-
Τομπένσε
-
11.94
X3.20
23.80
U1.58
O2.22
BRASI 03:30 0-0 -

Νοβοριζοντίνο
-
Μπαΐα
-
12.55
X2.82
22.90
U1.44
O2.60
ARGEN 03:30 0-0 -

Βελές Σάρσφιλντ
-
Μπάνφιλντ
-
12.08
X3.20
23.45
U1.57
O2.30
BOLIB 03:30 0-0 -
Xόρχε Βίλστερμαν - Μπολιβάρ
-
13.30
X3.40
21.94
U1.98
O1.70
COLOM 03:40 0-0 -
Αγκίλας Ριονέγκρο - Μπογιακά Τσίκο
-
12.52
X2.85
22.82
U1.50
O2.40
COLOM 04:00 1-0 3-1

Πατριότας
3-1
Ουνιόν Μαγδαλένα
29J. Palomino
C. Barrios (pen.)30
L. Payares45
C. Barrios53
67J. Pena
C. De Las Salas74
74J. Lloreda
L. Perez81
83I. Camargo
C. Barrios85
1
11.62
X3.40
25.50
U1.50
O2.40
CHINA 10:30 0-3 0-5

Χεμπέι
0-5
Κανγκζού
12Zang Yifeng
15Zang Yifeng
35Kante
Zhang Junzhe46
51Zang Yifeng
60Kante
Shipeng Luo87
2
113.50
X6.75
21.16
U2.75
O1.41
KAZAK 13:00 0-0 0-4
Igilik 0-4 Kaisar
51K. Sidorenko
63A. Diallo
82E. Altynbekov
89E. Gorshunov
2
1-
X-
2-
U-
O-
KAZAK 13:00 1-1 1-1
Zhetysu 1-1 Okzhetpes
3Z. Moldakaraev
B. Turysbek32
X
1-
X-
2-
U-
O-
TANZA 14:00 0-1 1-2
Polisi Tanzania 1-2 Geita Gold
45G. Mpole
H. Kapona64
80A. A. Saleh
83E. John
2
1-
X-
2-
U-
O-
AZERB 14:00 0-1 0-1
Qarabağ II 0-1 Neftçi II
27V. Asgarov
2
1-
X-
2-
U-
O-
AZERB 14:00 0-0 0-0
Şamaxı II 0-0 Qaradağ Lökbatan
X
1-
X-
2-
U-
O-
EUROC 14:00 0-0 3-1
Porto U19 3-1 Bayer Leverkusen U19
5Z. Sertdemir
F. Guedes31
45C. Y. Moustfa
R. Monteiro51
59Z. Sertdemir (pen.)
J. Meireles67
U. Cande69
79R. Steur
J. Meireles79
79I. Okafor
R. Monteiro90
1
11.10
X7.50
219.00
U3.20
O1.30
EUROC 14:00 0-0 1-2
Bayern München U19 1-2 Viktoria Plzeň U19
M. Scholze20
M. Vinlof33
56P. Falout
56M. Kruta
B. Hepburn61
M. Scholze69
A. Ibrahimovic81
87M. Kruta
88J. Vlcek
90J. Paluska
90J. Kule
2
11.15
X7.75
211.00
U4.50
O1.16
CHINA 14:30 0-1 0-2

Ντάλιαν Προ
0-2
Τιαντζίν Τάιγκερς
13Wang Qiuming
Fei Yu43
45D. Andujar
71Fang Jingqi
V. Nunez80
82D. Andujar
90F. Merida
2
12.22
X3.35
23.00
U1.85
O1.87
CHINA 14:30 1-0 1-1

Γκουανγκζού Σίτι
1-1
Σενζέν
Ye Chugui25
G. Zhang28
Ye Chugui54
61R. Alessandrini
74W. Dai
78H. Mi (pen.)
Li Tixiang90
X
12.82
X3.10
22.47
U1.68
O2.10
CHINA 14:30 2-0 2-1

Ζετζιάνγκ
2-1
Γουχάν Θρι Τάουνς
N. Mushekwi7
N. Leung27
Dong Yu31
37Luo Senwen
68W. Zhang
Yue Xin69
Yue Xin73
77Marcao
D. Wang90
1
13.60
X3.80
21.85
U2.30
O1.57
CHINA 14:30 0-0 1-0

Σανγκάη Σένχουα
1-0
Χενάν
C. Bassogog (pen.)50
A. N'Doumbou86
90F. Karanga
Zhu Jianrong90
1
13.05
X3.00
22.37
U1.52
O2.42
Turkmenistan 14:30 1-0 1-1
Energetik 1-1 Şagadam
X
1-
X-
2-
U-
O-
Turkmenistan 14:30 1-0 1-0
Αλτίν Ασίρ 1-0 Merw
1
1-
X-
2-
U-
O-
AZERB 14:30 1-2 2-3
Mil-Muğan 2-3 Səbail II
11L. Kizito
C. Baxsaliyev23
42T. Bayramli
B. Yaqublu71
83A. Mikayilov
2
1-
X-
2-
U-
O-
Turkmenistan 15:00 1-0 1-0
Nebitçi 1-0 Aşgabat
1
1-
X-
2-
U-
O-
EUROC 15:00 1-0 1-0
Eintracht Frankf U19 1-0 Tottenham Hotspur U19
Nacho24
47J. Donley
65M. McKnight
T. Hannak80
A. Harangi88
1
12.47
X3.50
22.50
U2.35
O1.52
EUROC 15:00 0-0 3-1
Juventus U19 3-1 Maccabi Haifa U19
L. Dellavalle24
40L. Hermesh
K. Yildiz46
53H. Shibli
L. Hasa72
76E. Otachi
G. Doratiotto78
L. Anghele79
1
11.23
X5.85
29.50
U2.85
O1.37
EUROC 15:00 2-0 4-1
Liverpool U19 4-1 Rangers U19
15M. Strachan
O. Cannonier23
B. Doak26
51P. Nsio
J. Quansah54
L. Chambers90
90C. Young
1
11.35
X5.15
26.35
U2.90
O1.35
NORWA 16:00 1-0 4-1
Sandnes Ulf II 4-1 Haugesund II
H. Tadesse35
50A. Lonning
A. Memedov61
A. Memedov76
J. Brune Aune87
1
1-
X-
2-
U-
O-
NORWA 16:00 1-0 3-0
Tromsø II 3-0 Mjøndalen II
J. H. Dahl27
D. Hafstad75
D. Jakobsen89
1
1-
X-
2-
U-
O-
MALAY 16:00 1-1 1-3
Κεντά 1-3 Τζοχόρ Νταλούρ
8N. Insa
C. Rodney9
R. Ngah13
K. Akmal14
36Bergson
45Bergson
S. Saari53
60L. Velazquez (pen.)
A. Zahir72
79A. Fazail
86L. Velazquez
2
15.50
X4.15
21.45
U2.12
O1.61
BULGA 16:00 0-0 0-1
CSKA 1948 Sofia II 0-1 Etar VT
S. Dobrev18
S. Aleksandrov45
G. Ivanov48
51Z. Petkov
A. Zlatkov82
90Z. Petkov
A. Zlatkov90
2
1-
X-
2-
U-
O-
BULGA 16:00 0-1 0-3
Strumska slava 0-3 Μίνιορ Ρερνίκ
9I. Ivanov
14V. Vasilev
45G. Kupenov
45E. Tsenov
R. Sandev45
K. Kitov48
B. Nikolov66
M. Dilchowski71
73K. Slishkov
85B. Tyutyukov
G. Yanev87
M. Kostov89
90M. Orachev
2
1-
X-
2-
U-
O-
BULGA 16:00 1-0 1-1
Σόζοπολ 1-1 Botev Plovdiv II
E. Pochanski34
D. Moldovanov (pen.)45
47D. Balinov
P. Genchev51
L. Samba55
60M. Georgiev
70H. Azzi
V. Gyuzelev73
77U. Emmanueli
78M. Al Badarin
X
1-
X-
2-
U-
O-
BULGA 16:00 1-0 2-1
Λουντογκόρετς Β' 2-1 Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς
T. Dimitrov7
62P. Georgiev
62I. Lazarov
66D. Angelov
T. Dimitrov68
90M. Nachev
1
1-
X-
2-
U-
O-
SLOVA 16:00 0-0 -
Humenné - Slavoj Trebišov
-
1-
X-
2-
U-
O-
GERMA 16:00 1-1 1-2
Köln U19 1-2 RW Oberhausen U19
J. C. Potocnik12
18D. Burghard
67F. Geisler
2
1-
X-
2-
U-
O-
TANZA 16:00 0-0 1-1
Ihefu 1-1 Tanzania Prisons
J. Kibaya55
80I. Mgunda
X
1-
X-
2-
U-
O-
EUROC 16:00 0-0 1-2
Qabala U19 1-2 Hajduk Split U19
S. Shahniyarov52
68L. Vuskovic
83V. Semiga
K. Khudaverdiyev87
M. Muradov87
87K. Nazor
88J. Vrcic
2
16.00
X4.50
21.42
U0.00
O0.00
EUROC 16:00 3-1 5-1
Ajax U19 5-1 Napoli U19
G. O. Misehouy8
J. Kjaer13
O. Agougil30
32L. Rossi
S. Kremers33
36L. Rossi (pen.)
S. Idumbo-Muzambo38
O. Aertssen69
S. Idumbo-Muzambo78
82G. Iaccarino
J. Banel (pen.)84
M. Milovanovic90
1
11.37
X5.00
26.15
U2.95
O1.34
UGAND 16:00 0-0 0-0
Bright Stars 0-0 Maroons
C. Fiat23
D. K. Omwony26
35D. Ndihabwe
X
1-
X-
2-
U-
O-
ROMAN 17:00 1-0 1-0
Ντιναμό Βουκ. 1-0 Unirea Slobozia
14R. Silaghi
A. Pop38
54A. I. Dinu
G. Larrucea61
78I. Coada
I. Rosu84
1
12.37
X3.10
22.72
U1.65
O2.05
CZECH 17:00 2-0 3-0
Aritma Praha 3-0 Mariánské Lázně
1
1-
X-
2-
U-
O-
EUROC 17:00 0-3 1-6
Internazionale U19 1-6 Barcelona U19
5C. Riad
20P. Fernandez
E. Owusu28
A. Pelamatti34
F. Stante45
45V. Barbera (pen.)
A. Stankovic45
52A. Valle Gomez
G. Stabile67
68V. Barbera
78U. Hernandez
81M. Guiu
A. Fontanarosa (pen.)86
2
14.00
X4.15
21.67
U2.72
O1.40
EUROC 17:00 0-1 1-3
Club Brugge U19 1-3 Atlético Madrid U19
12A. Nino
27J. Bonar
K. Vanrafelghem39
49S. Diez Roldan
60A. Gismera
R. Vermant62
64J. Bonar
71A. Gismera
R. Vermant84
L. Goemare90
2
12.10
X3.80
22.82
U2.55
O1.45
RUSSI 17:00 0-1 0-3
StavAgrosoyuz 0-3 Neftekhimik
I. Chernyshov24
A. Sugak28
34R. Yanushkovskiy
35F. Dvoretskov
A. Pogozhev42
64A. Kotik
77M. Barsov
F. Nazgaidze79
A. Shevchenko83
88A. Berdnikov
V. Kablakhov90
2
1-
X-
2-
U-
O-
TUNIS 17:00 0-0 Αναβ.
Tataouine Αναβ. Bizertin
-
12.00
X2.85
24.00
U1.40
O2.75
TUNIS 17:00 0-0 Αναβ.
EO Sidi Bouzid Αναβ. Rejiche
-
1-
X-
2-
U-
O-
TUNIS 17:00 0-0 Αναβ.
Soliman Αναβ. Olympique Béja
-
12.65
X2.60
22.95
U1.30
O3.20
TUNIS 17:00 0-0 Αναβ.
CS Sfaxien Αναβ. Stade Tunisien
-
1-
X-
2-
U-
O-
TUNIS 17:00 0-0 Αναβ.
Monastir Αναβ. Club Africain
-
11.85
X2.85
24.75
U1.31
O3.15
NORWA 17:30 0-0 2-1
Express 2-1 Start II
49P. Reinhardsen
M. Kjolsrud54
S. Mir64
1
1-
X-
2-
U-
O-
SOUTH 18:00 0-0 2-0
Sekhukhune United 2-0 Orlando Pirates
35T. Monyane
58T. Monyane
68B. Shandu
E. Mokwana84
V. Mncube89
V. Mncube90
P. Mahlangu90
1
13.50
X2.72
22.22
U1.32
O3.05
SAUDI 18:00 0-1 1-1
Al-Qadsiah 1-1 Al Riyadh
4N. Stojiljkovic
N. Al-Sumairi80
X
11.77
X3.25
24.00
U1.55
O2.15
ASIA 18:00 0-0 4-0
Al Seeb 4-0 Αλ Ρίφα
A. Al Muqbali47
49A. Fardan
A. Al-Siyabi62
S. Al Yahyaei79
D. Ajibola89
C. Dauda90
90H. Al-Shamsan
1
12.40
X2.95
22.72
U1.60
O2.05
SAUDI 18:45 1-1 1-1
Ohod 1-1 Al Arabi
B. Gueye24
31B. Ndoye
O. Al Boardi88
X
12.08
X3.10
23.15
U1.62
O2.02
NORWA 19:00 1-2 1-4
Grorud II 1-4 Lyn
3D. Tavakoli
K. A. Yusuf18
33A. Olsen
51H. Elvevold
75I. Laajab
2
1-
X-
2-
U-
O-
POLAN 19:00 1-0 3-0
Kotwica Kołobrzeg 3-0 Garbarnia Kraków
K. Bartos2
P. Witasik26
49D. Gadek
72G. Marszalik
76D. Nakrosius
T. Kaczmarek78
82A. Dziedzic
D. Cempa (pen.)89
D. Cempa90
1
11.54
X3.90
24.85
U2.15
O1.60
NORWA 19:30 3-0 5-1
Oppsal 5-1 Skeid II
S. Loulanti10
S. Loulanti20
D. Tavakoli30
56Y. Abdiqadir Sa'Ad
M. Kuci72
D. Sarnacki84
1
1-
X-
2-
U-
O-
CHL 19:45 3-0 5-0

Μπάγερν Μονάχου
5-0
Πλζεν
L. Sane7
S. Gnabry13
S. Mane21
29T. Chory
L. Sane51
E. M. Choupo-Moting59
1
11.05
X12.50
235.00
U5.00
O1.16
CHL 19:45 3-1 4-1

Μαρσέιγ
4-1
Σπόρτινγκ Λισαβόνας
1Trincao
A. Sanchez13
A. Harit16
23A. Adan
L. Balerdi28
34J. St. Juste
40N. Santos
43R. Esgaio
J. Veretout43
C. Mbemba84
1
12.35
X3.30
23.00
U1.84
O1.92
SWEDE 20:00 2-0 4-1

Έστερ
4-1
Μπρομαποϊκάρνα
J. Drott9
J. Westermark16
M. Kusu21
21O. Krusnell
J. Westermark46
J. Westermark55
72G. Sandberg-Magnusson
A. Zahirovic85
90L. Bergvall
90L. Bergvall
1
12.32
X3.20
22.87
U1.88
O1.82
ARGEN 20:00 0-0 2-0

Αλντοσίβι
2-0
Μπαράκας Σεντράλ
M. Cauteruccio54
L. Maciel57
T. Martinez86
1
12.95
X3.20
22.32
U1.70
O2.08
AUSTR 20:00 0-1 0-1
SAK Klagenfurt 0-1 Ουνιόν Γκούρτεν
23F. Wimmleitner (pen.)
M. Vidmar32
2
1-
X-
2-
U-
O-
QATAR 20:00 0-0 -
Muaither - Al Bidda
-
1-
X-
2-
U-
O-
SAUDI 20:15 0-0 1-0
Al Akhdoud 1-0 Al Shoalah
S. Al-Harthi59
1
12.20
X2.77
23.25
U1.44
O2.42
AUSTR 20:30 0-0 Αναβ.
Silz / Mötz Αναβ. SVG Reichenau
-
1-
X-
2-
U-
O-
SOUTH 20:30 0-1 1-1
Golden Arrows 1-1 Cape Town City
27K. Drammeh
D. Lunga84
D. Lunga84
X
13.05
X2.67
22.50
U1.37
O2.87
SOUTH 20:30 1-0 3-0
Stellenbosch 3-0 Maritzburg United
B. Moloisane (o.g.)24
F. Basadien31
44B. Moloisane
56L. R. Human
A. van Wyk58
S. Mngomezulu65
N. Mgaga71
82A. Soukouna
1
12.55
X2.62
23.05
U1.35
O2.90
SOUTH 20:30 0-0 3-1
SuperSport United 3-1 Royal AM
47K. Mahlasela
J. Webber50
T. Gabuza59
64P. Cele
75M. Thikazi
B. Grobler77
G. Margeman81
L. Ghampani83
O. Bhasera86
B. Grobler90
1
12.32
X2.80
23.20
U1.45
O2.52
SOUTH 20:30 0-1 0-1
TS Γκάλαξι 0-1 Marumo Gallants
11A. Nkili
38S. J. Dion
90W. Arubi
2
12.47
X2.60
23.20
U1.31
O3.15
ARGEN 21:00 0-0 0-1
Flandria 0-1 Tristán Suárez
B. Borasi29
46N. Tecilla
61A. Almada
A. Altuna63
64M. Brambillo
69B. Oyola
2
13.00
X2.60
22.67
U1.40
O2.70
NORWA 21:00 0-2 4-2
Kongsvinger II 4-2 Brumunddal
25C. Solbakken
36H. H. Fosvold (o.g.)
E. Kjos59
H. H. Fosvold66
E. Kjos73
L. Langrekken84
1
1-
X-
2-
U-
O-
PERU1 21:00 0-0 0-0

Ατλέτικο Γκράου
0-0
Κάρλος Στέιν
M. Tejada30
90J. Cotrina
R. Salinas90
X
11.27
X5.35
28.35
U2.77
O1.38
PERU1 21:00 1-1 1-3

Ουν. Σαν Μαρτίν
1-3
Καντολάο
M. Delgado11
S. Aranda15
40B. Reyna
43R. Pastorini
S. Aranda63
67E. Gonzales
A. Moyano68
72G. Carmona
86J. Castillo
90B. Reyna
90R. Salinas
B. Rios90
2
13.20
X3.35
22.08
U2.00
O1.71
ENGLA 21:00 3-3 3-5
Τρανμίρ 3-5 Λιντς U21
P. Lewis12
R. Hughes19
P. Lewis25
26S. Perkins
28J. Gelhardt
31J. Gelhardt
45S. Greenwood
N. Byrne45
56M. Joseph
60D. Gyabi
64C. Drameh
K. Jameson69
69S. Greenwood
E. Nevitt81
J. Nolan84
87W. Gnonto
2
12.62
X3.55
22.27
U2.45
O1.48
ENGLA 21:00 2-1 2-1
Έξετερ 2-1 Σαουθάμπτον U21
18D. Ballard
M. Jay40
45J. Turner
K. Chauke45
E. James72
J. Stansfield78
J. Key85
1
11.90
X3.65
23.30
U2.30
O1.54
ENGLA 21:00 0-1 1-2
Χάρογκεϊτ Τάουν 1-2 Έβερτον U21
10S. Mills
K. Ferguson38
J. Austerfield64
D. Grant72
85I. Price
2
12.15
X3.65
22.75
U2.37
O1.51
ENGLA 21:00 1-1 3-2
Τζίλιγχαμ 3-2 Μπράιτον U21
L. Walker19
31E. Ferguson
63T. Miller
L. Walker71
W. Wright76
81A. Tsoungui
1
11.85
X3.65
23.45
U2.22
O1.58
ENGLA 21:00 0-0 2-0
Μίλτον Κέινς Ντονς 2-0 Γουέστ Χαμ U21
W. O'Hora29
M. Dennis63
M. Dennis (pen.)75
D. Devoy78
H. Lawrence85
1
11.42
X4.35
25.85
U2.55
O1.45
ENGLA 21:00 1-0 2-0
Μπρίστολ Ρόβερς 2-0 Κρίσταλ Πάλας U21
27D. Ozoh
A. Kilgour45
H. Saunders55
T. Clarke64
T. Clarke73
R. Loft75
84K. Balmer
G. Whelan85
87K. Phillips
1
11.85
X3.60
23.50
U2.30
O1.54
ENGLA 21:00 1-1 2-1

Μάνσφιλντ
2-1
Ντέρμπι
G. Maris11
29L. Dobbin
34E. Cashin
G. Maris45
72C. Forsyth
O. Clarke74
83N. Mendez-Laing
E. Hewitt90
1
12.70
X3.20
22.37
U1.75
O1.95
HOLLA 21:00 1-2 2-2
TEC 2-2 IJsselmeervogels
10M. El Haddouti
A. El Idrissi17
23M. El Haddouti
37W. Boer
B. van Essen71
D. Blij90
X
1-
X-
2-
U-
O-
HOLLA 21:00 1-1 1-1
Koninklijke HFC 1-1 Quick Boys
42Y. El Kachati
Q. Dekkers45
59J. Ket
59A. Bjelica
64Y. El Kachati
Q. Dekkers90
X
1-
X-
2-
U-
O-
HOLLA 21:00 2-3 2-4
Lisse 2-4 Volendam II
4J. Antonioli
11J. Blom
J. Klijbroek20
23J. Blom
E. Stroo31
34L. Zeefuik
38I. Nazih
87M. de Haan
2
1-
X-
2-
U-
O-
HOLLA 21:00 1-0 2-3
Kozakken Boys 2-3 Noordwijk
G. Buttner24
J. Lommers48
53S. Bosma
54J. de Vre
61S. van Oosten
79S. Bosma
2
1-
X-
2-
U-
O-
HOLLA 21:00 0-0 0-1
Spakenburg 0-1 Εξέλσιορ Μαασλούις
69P. Langedijk
M. Artien74
90P. Langedijk
90D. van Delft
2
1-
X-
2-
U-
O-
HOLLA 21:00 1-0 1-0
Staphorst 1-0 ACV
M. van 't Ende43
1
1-
X-
2-
U-
O-
HOLLA 21:00 0-0 0-0
GVVV 0-0 Sparta Nijkerk
X
1-
X-
2-
U-
O-
HOLLA 21:00 2-0 2-0
DVS '33 2-0 ASWH
L. van Wetering19
S. Nijland28
44W. Neelen
1
1-
X-
2-
U-
O-
HOLLA 21:00 0-0 0-2
Barendrecht 0-2 Sportlust '46
59M. Bendadi
65M. Bendadi
2
1-
X-
2-
U-
O-
HOLLA 21:00 0-0 2-1
RKAV Volendam 2-1 Harkemase Boys
L. Tol52
L. Tol54
90T. Prinsen
1
1-
X-
2-
U-
O-
HOLLA 21:00 3-1 3-3
Rijnvogels 3-3 VVOG
16Gilles
E. Bibuljica17
V. Tjin Asjoe21
D. Bakker42
56J. de Graaf
61M. Dijkhof
X
1-
X-
2-
U-
O-
HOLLA 21:00 1-2 1-3
Excelsior '31 1-3 SteDoCo
4L. van Beek (o.g.)
R. Hemmink21
43A. Salhi
90J. Ebobo Enahoro
2
1-
X-
2-
U-
O-
BRASI 21:00 2-1 4-2
Internacional U20 4-2 Londrina U20
Lucas Ramos12
Dias Matheus19
Gustavo Maia51
Enzo76
1
1-
X-
2-
U-
O-
BRASI 21:15 2-1 4-2
Fluminense U20 4-2 Cruzeiro U20
John Kennedy19
J. Neto30
Isaac48
Isaac58
1
1-
X-
2-
U-
O-
ENGLA 21:30 0-1 1-2
Μπάροου 1-2 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ U21
19T. Fredricson
S. Moloney43
44C. McNeill (pen.)
50D. Gore
50R. Bennett
T. Fredricson (o.g.)51
90A. Garnacho
90A. Garnacho
2
12.37
X3.70
22.45
U2.95
O1.35
ENGLA 21:30 1-0 2-3
Μπράντφορντ 2-3 Λέστερ U21
V. Oliver11
20J. Wormleighton
L. Angol45
L. Sutton49
J. Young61
62W. Alves
66T. Maswanhise
L. Sutton90
2
11.42
X4.50
25.75
U2.72
O1.40
ARGEN 21:30 0-1 3-2
Λουγκάνο 3-2 Central Ballester
20N. Barreyro
A. Cavalieri48
R. Gonzalez Lopez53
63B. Ruiz
R. Gonzalez Lopez (pen.)90
1
1-
X-
2-
U-
O-
ARGEN 21:30 1-1 2-2
Cambaceres 2-2 Yupanqui
V. Lombardi34
44A. Paulides
E. Coronel51
59N. De Benedetti
X
1-
X-
2-
U-
O-
ARGEN 21:30 0-0 1-0
Sportivo Barracas 1-0 Centro Español
J. Mitre77
1
1-
X-
2-
U-
O-
ARGEN 21:30 0-2 0-4
Muñiz 0-4 Deportivo Paraguayo
12M. Caceres
22A. Caraballo
62E. Lieve (pen.)
75F. Estrada
2
1-
X-
2-
U-
O-
SCOTL 21:45 0-1 0-5

Ρος Κάουντι
0-5
Μάδεργουελ
J. White13
R. Callachan25
26K. van Veen (pen.)
28L. Kelly
32P. McGinn
49C. Slattery
51K. van Veen
59J. Efford
J. Hiwula62
89K. van Veen
2
12.95
X3.15
22.35
U1.62
O2.20
FRANC 21:45 0-0 0-0

Γκινγκάμπ
0-0
Ροντέ
19B. Danger
64J. Chougrani
J. Gaudin68
90A. Pembele
X
11.78
X3.35
24.50
U1.61
O2.22
SCOTL 21:45 1-1 3-1

Κοβ Ρέιντζερς
3-1
Νταντί
10M. Anderson
M. Megginson27
41Z. Robinson
C. Scully50
C. Scully54
75Z. Rudden
M. Megginson75
1
13.95
X3.60
21.78
U1.87
O1.82
SCOTL 21:45 0-1 1-2

Κουίνς Παρκ
1-2
Μόρτον
19J. Kabia
32L. Grimshaw
58R. Muirhead
60R. Crawford
M. Boateng68
69B. Schwake
M. Boateng70
90A. King
2
12.12
X3.35
23.10
U1.75
O1.95
SCOTL 21:45 2-0 4-2

Μοντρόουζ
4-2
Ερντριόνιανς
L. Milne5
A. MacKinnon13
54C. Gallagher
68L. Jamieson
C. Johnston79
C. Johnston84
1
12.55
X3.20
22.52
U1.92
O1.78
ENGLA 21:45 0-1 0-1

Μπέρτον
0-1
Φλίτγουντ Τάουν
A. Oshilaja19
21L. Warrington
34H. Macadam
61J. Vela
2
12.20
X3.45
22.95
U1.88
O1.85
ENGLA 21:45 0-0 1-0

Τσέλτεναμ
1-0
Μπόλτον
65J. Williams
C. Norton70
70G. Thomason
R. Broom87
R. Jackson90
1
13.85
X3.35
21.90
U1.71
O2.05
ENGLA 21:45 0-0 3-0

Ίπσουιτς
3-0
Κέιμπριτζ
T. John-Jules72
K. Edwards75
K. Edwards86
T. John-Jules90
1
11.32
X4.75
28.75
U1.91
O1.82
ENGLA 21:45 1-1 2-1

Πλίμουθ
2-1
Σέφιλντ Γουένσντεϊ
R. Hardie3
7L. Palmer
J. Edwards41
N. Lonwijk50
73J. Windass
S. Cosgrove90
1
12.90
X3.40
22.25
U1.85
O1.88
ENGLA 21:45 1-0 2-1

Χάρτλπουλ
2-1
Ντονκάστερ
J. Umerah38
67B. Faulkner
80L. Molyneux
W. McDonald86
1
12.50
X3.20
22.70
U1.77
O1.98
ENGLA 21:45 1-0 3-0

Στίβενεϊτζ
3-0
Σάτον
24C. Eastmond
D. Sweeney28
L. Norris48
52R. Milsom
D. Sweeney64
67J. Barden
L. Norris70
74L. John
A. Gilbey77
90K. Thomas
1
11.80
X3.50
24.15
U1.71
O2.05
ENGLA 21:45 0-0 1-0

Σουίντον
1-0
Νιούπορτ
B. Gladwin13
R. Darcy19
45A. Lewis
L. Jephcott51
F. Blake-Tracey75
1
12.12
X3.45
23.10
U1.88
O1.85
ENGLA 21:45 1-0 1-0

Γουόλσολ
1-0
Νορθάμπτον
21D. Hylton
D. Johnson37
I. Hutchinson44
45J. Guthrie
H. White63
D. James-Taylor65
O. Evans90
1
12.35
X3.00
23.10
U1.50
O2.47
ENGLA 21:45 0-0 0-0

Μπρίστολ Σίτι
0-0
Κόβεντρι
R. Atkinson11
79B. Sheaf
X
12.10
X3.65
23.10
U2.15
O1.67
ENGLA 21:45 3-2 3-3

Λούτον
3-3
Χάντερσφιλντ
11C. Morris (o.g.)
E. Adebayo18
32J. Rhodes (pen.)
E. Adebayo37
J. Clark45
70B. Jackson
90D. Kasumu
90D. Kasumu
X
11.65
X3.55
25.35
U1.72
O2.08
ENGLA 21:45 0-0 0-1

Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
0-1
ΚΠΡ
J. Egan22
51C. Willock
76L. Balogun
82J. Dunne
2
11.68
X3.70
24.85
U1.90
O1.87
ENGLA 21:45 0-0 0-0

Σάντερλαντ
0-0
Μπλάκπουλ
56C. Patino
64J. Thorniley
83K. Dougall
E. Michut85
X
11.87
X3.50
23.95
U1.84
O1.92
ENGLA 21:45 2-0 5-0
Πόρτσμουθ 5-0 Άστον Βίλα U21
R. Curtis2
M. Jacobs7
48T. O'Reilly
J. Koroma53
57D. Frith
J. Koroma63
R. Hackett-Fairchild69
90K. Smith
1
11.25
X5.50
28.25
U2.82
O1.37
ENGLA 21:45 1-0 1-2
Όξφορντ 1-2 Τσέλσι U21
M. Taylor10
A. Gorrin26
L. Bate42
52C. Webster
78M. Burstow
82L. Hall
90E. Beach
2
11.68
X3.90
24.00
U2.45
O1.48
ENGLA 21:45 0-1 2-1

Κόλτσεστερ
2-1
Τσάρλτον
17A. Morgan
21A. Morgan
45S. Clare
B. Lubala55
N. Chilvers63
T. Eastman86
J. Akinde90
1
12.95
X3.30
22.17
U1.88
O1.82
ENGLA 21:45 0-0 0-0

Όλντερσοτ
0-0
Ίστλιχ
57D. Whitehall
J. Amaluzor80
X
13.40
X3.75
21.88
U1.90
O1.80
ENGLA 21:45 1-1 4-3

Μπαρνέτ
4-3
Μέιντστοουν Γιουν.
2G. Hoyte
N. Kabamba3
11J. Barham
D. Gorman51
M. Phillips65
B. Wynter72
73R. Booty
L. Walker73
R. Hall88
N. Kabamba90
90R. Hall (o.g.)
1
12.10
X3.60
22.95
U2.30
O1.54
ENGLA 21:45 0-1 0-2

Μπόρεχαμ Γουντ
0-2
Μπρόμλεϊ
30A. Marriott
D. Stephens39
61M. Cheek
C. Stevens61
62A. Marriott
W. Evans73
88R. Hannam
2
12.18
X3.15
23.15
U1.65
O2.10
ENGLA 21:45 0-3 2-3

Τσέστερφιλντ
2-3
Ντάγκεναμ
4J. Morias
10E. Onariase
17P. McCallum
44P. McCallum
B. Horton55
J. Grimes61
D. Oldaker83
84E. Johnson
T. Williams90
2
11.40
X4.50
26.25
U2.47
O1.48
ENGLA 21:45 0-1 1-1

Ντόρκινγκ Γουοντ.
1-1
Γέοβιλ
4S. Pearson
29C. Johnson
J. Taylor40
J. Muitt53
87J. Staunton
X
12.08
X3.50
23.05
U2.15
O1.62
ENGLA 21:45 1-0 1-0

Χάλιφαξ
1-0
Γιορκ Σίτι
R. Harker28
41M. Hancox
J. Senior45
T. Golden54
K. Spence68
E. Dieseruvwe78
88L. N. John-Lewis
1
13.05
X3.00
22.32
U1.55
O2.27
ENGLA 21:45 1-2 1-3

Γκέιτσχεντ
1-3
Όλτρινχαμ
O. Bailey3
12C. Conn-Clarke
K. Conteh24
28R. Barrows
32M. Dinanga
A. Campbell50
67E. Osborne
70D. Malone
2
12.00
X3.45
23.30
U1.90
O1.80
ENGLA 21:45 1-0 1-0

Νοτς Κάουντι
1-0
Ρέξαμ
M. Langstaff13
S. Slocombe60
61B. Tozer
M. Langstaff70
84E. Lee
R. Brindley90
1
12.12
X3.45
23.00
U2.00
O1.71
ENGLA 21:45 1-2 2-2

Όλνταμ
2-2
Σκάνθορπ
D. Okagbue7
26J. Nuttall
45R. Apter
45J. Nuttall
67R. Ogle
B. Tollitt (pen.)75
L. Burgess90
X
12.35
X3.30
22.75
U1.92
O1.78
ENGLA 21:45 1-0 2-1

Σόλιχαλ Μουρς
2-1
Γουίλντστον
A. Dallas25
35T. Allarakhia
43A. Charles
69O. Olomola
J. Sbarra77
1
11.52
X4.15
25.15
U2.25
O1.57
ENGLA 21:45 0-1 1-1

Σάουθεντ
1-1
Γουόκινγκ
14R. Grego-Cox
30D. Moss
40K. Lofthouse
49J. Anderson
M. Dackers66
S. Hobson74
K. Lopata90
N. Husin90
90J. Casey
90J. Daly
90L. Wilkinson
X
12.40
X3.10
22.82
U1.70
O2.02
ENGLA 21:45 2-2 2-3

Τορκί
2-3
Μέιντενχεντ Γιουν.
W. Goodwin24
W. Goodwin30
45E. Acquah
A. Jarvis45
45C. Adams (pen.)
B. McGavin46
T. Lapslie77
86R. Upward
90R. Clerima
2
13.10
X3.30
22.15
U1.82
O1.88
ENGLA 21:45 1-1 3-3
Margate 3-3 Haringey Borough
7R. Richards
B. Greenhalgh16
69M. Young
71O. Durojaiye
K. Henry73
C. Brodie90
X
12.17
X3.45
22.77
U2.07
O1.64
ENGLA 21:45 1-0 3-0
Bishop's Stortford 3-0 Folkestone Invicta
O. Peters16
J. Giles53
D. Olufemi61
1
11.82
X3.50
23.60
U2.15
O1.60
ENGLA 21:45 0-1 0-1
Ashton United 0-1 Whitby Town
12P. Griffiths
2
11.90
X3.45
23.35
U1.81
O1.85
ENGLA 21:45 0-0 Αναβ.
Marske United Αναβ. Lancaster City
-
11.78
X3.40
23.90
U1.88
O1.78
ENGLA 21:45 1-0 2-1
Radcliffe 2-1 Stalybridge Celtic
M. Crothers30
M. Crothers72
90R. Correia (pen.)
1
11.64
X3.55
24.50
U1.84
O1.82
ENGLA 21:45 0-2 3-3
Warrington Town 3-3 Warrington Rylands
37C. Dolan (pen.)
40C. Dolan
S. Mols63
68K. Drummond
L. Duffy83
B. Dixon90
J. Neild (o.g.)90
X
11.82
X3.40
23.70
U1.97
O1.71
ENGLA 21:45 0-1 2-1
United of Manchester 2-1 South Shields
25D. Mottley-Henry
R. Linney88
M. Donohue90
1
12.90
X3.40
22.12
U1.88
O1.78
ENGLA 21:45 1-0 1-1
Morpeth Town 1-1 Bamber Bridge
S. Fishburn21
J. Henderson69
75F. Sinclair-Smith
X
11.82
X3.70
23.40
U2.57
O1.42
ENGLA 21:45 1-1 2-3
Ilkeston Town 2-3 St Ives Town
10J. Edwards
C. O'Grady45
60T. Baker
J. Ward82
89J. Herd
2
11.78
X4.00
23.35
U2.47
O1.45
ENGLA 21:45 1-1 2-1
Nuneaton Borough 2-1 Bedford Town
J. Charles18
25C. Sanders
M. Stenson56
1
11.55
X3.95
24.75
U2.22
O1.55
ENGLA 21:45 2-0 2-0
North Leigh 2-0 Hanwell Town
A. McCreadie36
L. Steele44
62D. Duncan
1
13.10
X3.60
21.95
U2.12
O1.61
ENGLA 21:45 2-2 3-2
Hayes & Yeading United 3-2 Gosport Borough
3H. Rew
5D. Wooden
C. Wassmer10
C. Wassmer40
M. Emmanuel62
1
11.87
X3.80
23.20
U2.08
O1.64
ENGLA 21:45 0-0 Αναβ.
Poole Town Αναβ. Plymouth Parkway
-
1-
X-
2-
U-
O-
EUROC 21:45 0-1 1-1
Shamrock Rovers U19 1-1 AZ U19
28T. Kerssens
38L. Schouten
K. Cruise38
M. Leddy60
84J. Kalisvaart
X
114.50
X6.50
21.15
U3.15
O1.31
NIRLA 21:45 0-1 2-1
Annagh United 2-1 Λάρνε
26A. Scott
C. Taylor50
C. Mullen90
1
1-
X-
2-
U-
O-
NIRLA 21:45 0-1 1-2
Ballyclare Comrades 1-2 Newry City
40D. Hughes
K. Beggs70
84D. Carville
2
1-
X-