Σχόλια αγώνα:
Σχόλια αγώνα:
Νοκ άουτ ματς για τους «16» του Κυπέλλου Κολομβίας. Σε περίπτωση ισοπαλίας στο 90λεπτο, ακολουθεί απευθείας η διαδικασία των πέναλτι. Ο νικητής θα παίξει με την Όνσε Κάλδας. Στην ουδέτερη Μοσκέρα, αμφότερες οι ομάδες της Μπογκοτά μετακινούνται 25 χιλιόμετρα.
Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε - Φορταλέσα Προγνωστικά
Η «μεγάλη» Σάντα Φε στοχεύει στην κατάκτηση του τροπαίου και θέλει όσο τίποτα τη νίκη απόψε. Και στο πρωτάθλημα δείχνει πολύ καλό αγωνιστικό πρόσωπο, συλλέγοντας θετικά αποτελέσματα. Μπορεί να μην αγωνιστεί στη φυσική της έδρα αλλά τα φόντα για πρόκριση υπάρχουν. Η Φορταλέσα είναι μικρό -ποδοσφαιρικά- μέγεθος και λογίζεται ως αουτσάιντερ, απόλυτα φυσιολογικά. Θα αποτελέσει έκπληξη αν προκριθεί. Στο πρωτάθλημα απογοητεύει, ευρισκόμενη στο δεύτερο μισό του πίνακα. Αναμενόμενη η απόδοση στον άσο, δεν προκύπτει κάποια στοιχηματική ευκαιρία και πάμε παρακάτω.
Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε - Φορταλέσα Ενδεκάδες
Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε - Φορταλέσα Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.73 | 3.50 | 5.00 | 5.99% | 1.67 | 2.15 | 6.01% | 1.91 | 1.80 | 7.33% | |
| 1.71 | 3.40 | 5.33 | 6.24% | 1.69 | 2.08 | 6.76% | 2.00 | 1.71 | 7.82% | |
| 1.85 | 3.35 | 4.35 | 6.45% | 1.67 | 2.12 | 6.59% | 1.93 | 1.78 | 7.40% | |
| 1.69 | 3.28 | 4.90 | 9.15% | 1.67 | 2.07 | 7.57% | 1.94 | 1.76 | 7.72% | |
| 1.73 | 3.25 | 4.65 | 9.16% | 1.65 | 2.09 | 7.79% | 1.95 | 1.73 | 8.33% | |
| 1.73 | 3.30 | 4.50 | 9.36% | 1.63 | 2.07 | 8.81% | 1.93 | 1.73 | 8.77% | |
| 1.78 | 3.20 | 4.30 | 9.65% | 1.65 | 2.12 | 7.21% | 1.98 | 1.72 | 7.96% | |
| 1.68 | 3.25 | 4.80 | 10.01% | 1.65 | 2.10 | 7.60% | 1.90 | 1.80 | 7.57% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.85
X
3.50
2
5.33
Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε - Φορταλέσα Στατιστικά
Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε - Φορταλέσα Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Φορταλέσα έχει φέρει 7 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Φορταλέσα, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ