ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
G/G & Over 2,5
1.60
Σταμπάεκ - Σάντνες Προγνωστικά
Με μόλις 1 νίκη στα 5 τελευταία η Στάμπαεκ έχει βρεθεί μακριά από την πρώτη τριάδα, πετώντας λευκή πετσέτα στη μάχη της απευθείας ανόδου. Ο ρυθμός που επιβάλλουν οι 3 πρώτες ομάδες της βαθμολογίας είναι εξοντωτικός και η Στάμπαεκ δεν μπορεί να ακολουθήσει. Έτσι, θα κοιτάξει να σταθεροποιηθεί στην 4η θέση και θα περιμένει τα πλέι οφς εκμεταλλευόμενη την έδρα της όπου παραμένει πανίσχυρη. Η Σάντνες βρίσκεται σε καθοδική πορεία με 6 ήττες στα 10 τελευταία και είναι μόλις 3 βαθμούς πάνω από την επικίνδυνη ζώνη. Πάντως, το επιθετικό της δίδυμο μπορεί να βγάλει γκολ απέναντι σε οποιαδήποτε άμυνα.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
G/G & Over 2,5
Ποντάρισμα: 14.00
Πιθανή επιστροφή: 22.40
1.60
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
F
23
M
17
M
12
M
7
GK
7
Σταμπάεκ - Σάντνες Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.45 | 5.10 | 5.90 | 5.23% | 3.35 | 1.32 | 5.31% | 1.45 | 2.65 | 6.28% | |
| 1.44 | 4.90 | 5.80 | 6.62% | 3.20 | 1.31 | 7.05% | 1.46 | 2.60 | 6.50% | |
| 1.40 | 5.00 | 6.25 | 6.91% | 3.50 | 1.30 | 5.21% | 1.44 | 2.62 | 7.07% | |
| 1.44 | 4.85 | 5.60 | 7.34% | 3.20 | 1.30 | 7.56% | 1.44 | 2.60 | 7.33% | |
| 1.42 | 4.95 | 5.70 | 7.55% | 3.35 | 1.30 | 6.34% | 1.45 | 2.62 | 6.66% | |
| 1.40 | 5.10 | 5.80 | 7.64% | 3.20 | 1.30 | 7.56% | 1.45 | 2.60 | 6.91% | |
| 1.40 | 5.00 | 5.66 | 8.34% | 3.33 | 1.28 | 7.54% | 1.45 | 2.54 | 7.69% | |
| 1.37 | 4.85 | 5.40 | 10.82% | 3.15 | 1.27 | 9.49% | 1.42 | 2.47 | 9.84% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.45
X
5.10
2
6.25
Σταμπάεκ - Σάντνες LIVE
Σταμπάεκ - Σάντνες Στατιστικά
Σταμπάεκ - Σάντνες Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Σταμπάεκ νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σταμπάεκ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Σάντνες έχασε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σάντνες, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Β Νορβηγίας
Βαθμολογία
9.3/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.3
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.3
Κριτικές παικτών: 8.3
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ