Ασάνε - Σταμπάεκ Προγνωστικά
Με την πλάτη στον τοίχο η Ασάνε μετά την ήττα της περασμένης αγωνιστικής. Η εξάρα δεν είχε αντίκτυπο μόνο στην ψυχολογία, αλλά την κράτησε και στην προτελευταία θέση που οδηγεί σε απευθείας υποβιβασμό. Η Στάμπαεκ επέστρεψε στα νικηφόρα αποτελέσματα και θέλει να διατηρηθεί σε καλή κατάσταση ενόψει των πλέι οφς στα οποία θα συμμετάσχει σε λίγες εβδομάδες με φόντο την άνοδο μέσω της 3ης θέσης. Η Ασάνε «πρέπει» να κερδίσει, όμως δεν τα κατάφερε ακόμα και σε ισοδύναμες ομάδες. Η Στάμπαεκ δείχνει να ξαναβρίσκει ρυθμό. Διπλό σε combo για καλύτερη απόδοση.
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
GK
16
D
13
0/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
F
24
M
18
M
8
GK
8
Ασάνε - Σταμπάεκ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6.60 | 5.30 | 1.40 | 5.17% | 3.65 | 1.28 | 5.23% | 1.44 | 2.70 | 6.09% | |
| 6.30 | 4.95 | 1.41 | 6.54% | 3.35 | 1.29 | 6.86% | 1.45 | 2.60 | 6.91% | |
| 6.50 | 5.10 | 1.37 | 7.39% | 3.45 | 1.26 | 7.71% | 1.44 | 2.62 | 7.07% | |
| 6.40 | 5.35 | 1.35 | 7.74% | 3.65 | 1.26 | 6.33% | 1.44 | 2.68 | 6.33% | |
| 6.33 | 5.33 | 1.35 | 7.95% | 3.60 | 1.25 | 7.22% | 1.40 | 2.71 | 7.69% | |
| 6.40 | 5.20 | 1.35 | 8.20% | 3.45 | 1.25 | 8.24% | 1.45 | 2.60 | 6.91% | |
| 5.90 | 5.10 | 1.33 | 10.51% | 3.55 | 1.22 | 9.20% | 1.40 | 2.53 | 9.87% | |
| 6.50 | 4.50 | 1.33 | 11.34% | 3.60 | 1.28 | 5.57% | 1.44 | 2.62 | 7.07% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
6.60
X
5.35
2
1.41
Ασάνε - Σταμπάεκ LIVE
Ασάνε - Σταμπάεκ Στατιστικά
Ασάνε - Σταμπάεκ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Ασάνε έχασε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ασάνε, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Σταμπάεκ νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σταμπάεκ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Β Νορβηγίας
Βαθμολογία
9.3/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.3
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.3
Κριτικές παικτών: 8.3
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ