ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
1 (-1,25 Α.Η.)
1.69
Κονγκσβίνγκερ - Σάντνες Προγνωστικά
Η Κονγκσβίγκερ είναι εκφοβιστική εντός έδρας φέτος, έχοντας σκοράρει 51 γκολ σε 13 ματς. Βέβαια, προέρχεται από ηχηρή «σφαλιάρα» στην έδρα της Στρομσγκόντσετ, αλλά πριν από αυτή μετρούσε 9 συνεχόμενες νίκες. Από την άλλη η Σάντνες είναι χωρίς νίκη στα 6 τελευταία και προέρχεται και αυτή από ήττα, εντός από τη Στάμπαεκ με 1-4. Η Κονγκσβίγκερ έχει και την παράδοση με το μέρος της, έχοντας επικρατήσει στα 3 τελευταία εντός, ενώ αναδείχθηκε νικήτρια και στα 7 τελευταία ανεξαρτήτου έδρας.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
1 (-1,25 Α.Η.)
Ποντάρισμα: 13.00
Πιθανή επιστροφή: 21.97
1.69
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
F
15
D
15
F
3
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
D
0
Κονγκσβίνγκερ - Σάντνες Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.35 | 5.70 | 7.10 | 5.39% | 3.75 | 1.27 | 5.13% | 1.49 | 2.53 | 6.23% | |
| 1.36 | 5.35 | 6.60 | 6.87% | 3.55 | 1.26 | 7.01% | 1.45 | 2.60 | 6.91% | |
| 1.34 | 5.60 | 6.50 | 7.29% | 3.50 | 1.26 | 7.35% | 1.47 | 2.52 | 7.16% | |
| 1.32 | 5.70 | 6.80 | 7.41% | 3.60 | 1.27 | 6.12% | 1.48 | 2.52 | 6.76% | |
| 1.30 | 5.60 | 7.10 | 8.14% | 3.45 | 1.25 | 8.24% | 1.48 | 2.45 | 7.74% | |
| 1.30 | 5.66 | 7.00 | 8.15% | 3.75 | 1.22 | 7.95% | 1.45 | 2.54 | 7.69% | |
| 1.29 | 5.50 | 7.00 | 9.08% | 3.65 | 1.24 | 7.44% | 1.44 | 2.59 | 7.45% | |
| 1.28 | 5.50 | 6.50 | 10.47% | 3.60 | 1.28 | 5.57% | 1.50 | 2.50 | 6.25% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.36
X
5.70
2
7.10
Κονγκσβίνγκερ - Σάντνες LIVE
Κονγκσβίνγκερ - Σάντνες Στατιστικά
Κονγκσβίνγκερ - Σάντνες Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Κονγκσβίνγκερ νίκησε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Κονγκσβίνγκερ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Σάντνες έχασε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σάντνες, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Β Νορβηγίας
Βαθμολογία
9.3/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.3
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.3
Κριτικές παικτών: 8.3
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ