ΜΠΟΥΚΑΡΑΜΑΝΓΚΑ
-
ΑΜΕΡΙΚΑ ΝΤΕ ΚΑΛΙ
Estadio Americo Montanini (28.000)
Άστατος
Bismarks, Santiago (Colombia)VAR
Μπουκαραμάνγκα - Αμέρικα Ντε Κάλι Προγνωστικά
Η Μπουκαραμάνγκα είναι μια καλοδουλεμένη ομάδα που δικαίως βρίσκεται τόσο ψηλά. Μην ξεχάσουμε ότι διατηρείται αήττητη στο τρέχον τουρνουά. Όσον αφορά την Αμέρικα, εντυπωσιακή στις αμυντικές της επιδόσεις και εκεί θα ρίξει το βάρος των προσπαθειών για ένα ακόμη θετικό αποτέλεσμα. Θα διεκδικήσει τον φετινό τίτλο στα play offs. Σκέψεις για την ισοπαλία, όσοι θέλουν να ασχοληθούν κοιτάζουν προς τη συγκεκριμένη κατεύθυνση.
Μπουκαραμάνγκα - Αμέρικα Ντε Κάλι Ενδεκάδες
Μπουκαραμάνγκα - Αμέρικα Ντε Κάλι Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.70 | 3.10 | 2.75 | 5.36% | 1.62 | 2.25 | 5.81% | 1.83 | 1.83 | 8.50% | |
| 2.65 | 3.00 | 2.80 | 6.35% | 1.62 | 2.22 | 6.34% | 1.85 | 1.85 | 7.50% | |
| 2.70 | 3.10 | 2.65 | 6.57% | 1.64 | 2.20 | 6.04% | 1.87 | 1.86 | 6.75% | |
| 2.70 | 2.95 | 2.70 | 7.38% | 1.60 | 2.20 | 7.37% | 1.85 | 1.85 | 7.50% | |
| 2.66 | 3.10 | 2.62 | 7.42% | 1.60 | 2.20 | 7.37% | 1.90 | 1.80 | 7.57% | |
| 2.65 | 3.00 | 2.65 | 8.09% | 1.62 | 2.22 | 6.34% | 1.88 | 1.82 | 7.52% | |
| 2.63 | 2.98 | 2.68 | 8.17% | 1.61 | 2.19 | 7.21% | 1.88 | 1.84 | 7.01% | |
| 2.62 | 3.00 | 2.62 | 8.82% | 1.60 | 2.18 | 7.72% | 1.88 | 1.81 | 7.78% | |
| 2.62 | 2.80 | 2.62 | 10.75% | 1.58 | 2.14 | 9.11% | 1.80 | 1.86 | 8.52% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.70
X
3.10
2
2.80
Μπουκαραμάνγκα - Αμέρικα Ντε Κάλι LIVE
Μπουκαραμάνγκα - Αμέρικα Ντε Κάλι Στατιστικά
Μπουκαραμάνγκα - Αμέρικα Ντε Κάλι Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Μπουκαραμάνγκα νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μπουκαραμάνγκα, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Αμέρικα Ντε Κάλι νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Αμέρικα Ντε Κάλι, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ