ΣΕΟΥΛ
-
ΓΚΙΜΣΕΟΝ ΣΑΝΓΚΜΟΥ
Seoul World Cup Stadium (66.704)
Αίθριος
Κωδ. 765
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
1 (-1 Α.Η.)
2.05
Σεούλ - Γκιμσέον Σανγκμού Προγνωστικά
Είναι μεγάλη η διαφορά δυναμικότητας που χωρίζει τις δύο ομάδες. Η Σεούλ μπορεί μαθηματικά να μην έχει κατακτήσει ακόμη τον τίτλο, αλλά δεν «χαλαρώνει» και το έδειξε κατεβάζοντας αναπληρωματικούς στο Τσάμπιονς Λιγκ 2. Η Γκιμτσέον κάνει ήδη τα πλάνα της για τη νέα σεζόν στη Β’ κατηγορία και δεν πείθει ότι μπορεί να κάνει την έκπληξη.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
1 (-1 Α.Η.)
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: -10.00
2.05
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Δεν έχουν αναφερθεί απουσίες
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
D
3
20/1
Σεούλ - Γκιμσέον Σανγκμού Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.35 | 5.30 | 7.90 | 5.30% | 2.50 | 1.52 | 5.47% | 1.76 | 2.00 | 6.38% | |
| 1.40 | 4.75 | 7.00 | 6.34% | 2.37 | 1.52 | 7.39% | 1.75 | 1.95 | 7.77% | |
| 1.40 | 4.70 | 7.10 | 6.36% | 2.30 | 1.55 | 7.40% | 1.78 | 2.00 | 5.82% | |
| 1.42 | 4.75 | 6.50 | 6.42% | 2.47 | 1.50 | 6.68% | 1.67 | 2.07 | 7.57% | |
| 1.46 | 4.50 | 6.10 | 6.64% | 2.50 | 1.50 | 6.25% | 1.62 | 2.10 | 8.55% | |
| 1.40 | 4.85 | 6.60 | 6.72% | 2.42 | 1.52 | 6.64% | 1.72 | 2.00 | 7.53% | |
| 1.36 | 4.70 | 6.70 | 8.87% | 2.44 | 1.49 | 7.49% | 1.71 | 2.01 | 7.60% | |
| 1.40 | 4.33 | 6.50 | 9.01% | 2.50 | 1.50 | 6.25% | 1.73 | 2.00 | 7.24% | |
| 1.36 | 4.50 | 6.80 | 9.47% | 2.38 | 1.52 | 7.24% | 1.75 | 1.98 | 7.10% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.46
X
5.30
2
7.90
Σεούλ - Γκιμσέον Σανγκμού Στατιστικά
Σεούλ - Γκιμσέον Σανγκμού Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Σεούλ νίκησε 3 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σεούλ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Γκιμσέον Σανγκμού έχει φέρει 6 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Γκιμσέον Σανγκμού, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία K League 1 Νότιας Κορέας
Βαθμολογία
8.7/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.5
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.0
Κριτικές παικτών: 7.9
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ