Σχόλια αγώνα:
Σχόλια αγώνα:
Συνθετικό τερέν και υψόμετρο 2.650 μέτρων.
FC Καχαμάρκα - Μοκέγουα Προγνωστικά
Αμφότερες ανέβηκαν πέρσι μαζί και φέτος στοχεύουν στην επίτευξη της παραμονής και να μην ακολουθήσουν την UTC Καχαμάρκα στη Λίγκα 2. Μαζί με την Τάρμα είναι η τριάδα ομάδων εκ των οποίων μια θα πέσει και δυο θα σωθούν. Μας φαίνεται δύσκολο να υποβιβαστούν και οι δυο ομάδες της πόλης της Καχαμάρκα. Η κάκιστη πορεία έφερε αλλαγή στον πάγκο της Μοκέγουα, με τον Χάιμε Σέρνα να αποχωρεί και τον Χοσέ Σότο να τον διαδέχεται, κάνοντας ντεμπούτο. Δεν τον θεωρούμε ιδανική λύση για να σώσει τους νεοφώτιστους. Προς τον άσο είμαστε, μόνο αν δοθεί κοντά στο 1.90-2.00 όμως.
FC Καχαμάρκα - Μοκέγουα Ενδεκάδες
FC Καχαμάρκα - Μοκέγουα Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.73 | 3.80 | 4.70 | 5.12% | 2.01 | 1.79 | 5.32% | 1.74 | 2.03 | 6.31% | |
| 1.70 | 3.85 | 4.65 | 5.93% | 1.98 | 1.82 | 5.17% | 1.78 | 1.98 | 6.27% | |
| 1.72 | 3.70 | 4.55 | 6.67% | 1.94 | 1.83 | 5.83% | 1.78 | 1.95 | 6.94% | |
| 1.70 | 3.60 | 4.75 | 7.11% | 2.00 | 1.80 | 5.26% | 1.73 | 2.00 | 7.24% | |
| 1.69 | 3.80 | 4.50 | 7.16% | 2.00 | 1.76 | 6.38% | 1.74 | 1.95 | 8.05% | |
| 1.70 | 3.55 | 4.50 | 8.44% | 1.98 | 1.75 | 7.10% | 1.70 | 2.05 | 7.07% | |
| 1.63 | 3.65 | 4.50 | 9.88% | 1.95 | 1.75 | 7.77% | 1.73 | 2.00 | 7.24% | |
| 1.63 | 3.61 | 4.33 | 10.83% | 1.96 | 1.72 | 8.39% | 1.73 | 1.97 | 7.89% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.73
X
3.85
2
4.75
FC Καχαμάρκα - Μοκέγουα LIVE
FC Καχαμάρκα - Μοκέγουα Στατιστικά
FC Καχαμάρκα - Μοκέγουα Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα FC Καχαμάρκα έχασε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας FC Καχαμάρκα, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Μοκέγουα έχασε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μοκέγουα, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ