ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ
-
ΣΑΝΤΟΣ
Maracana Stadium (73.139)
Αίθριος
Ραμόν Αμπάτι (Brazil)
Κωδ. 884VAR
Φλουμινένσε - Σάντος Προγνωστικά
Η Φλουμινένσε θα κάνει ροτέισον. Έχει και το μυαλό στην Παλμέιρας. Βάθος υπάρχει στον πάγκο αναμφίβολα αλλά δεν θα παίξει με ό,τι καλύτερο διαθέτει. Η Σάντος είναι πιο φρέσκια. Δεν έχει καλή παράδοση τα τελευταία χρόνια στο Ρίο με την Φλουμινένσε αλλά παίζει και σχεδόν πλήρης. Οριακό μεν αλλά κοιτάζω στο ασιατικό 2 +0,25 Α.Η.
Φλουμινένσε - Σάντος Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
F
44
F
14
6/2
M
8
2/0
F
9
9/1
D
1
20/0
D
0
18/1
M
0
22/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
D
37
GK
2
24/0
D
1
22/0
M
2
4/0
F
0
13/8
M
0
24/1
M
0
3/0
Φλουμινένσε - Σάντος Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.38 | 3.50 | 3.00 | 3.77% | 1.90 | 1.90 | 5.00% | 1.70 | 2.05 | 7.07% | |
| 2.36 | 3.40 | 2.95 | 5.38% | 1.88 | 1.91 | 5.26% | 1.74 | 2.03 | 6.31% | |
| 2.40 | 3.40 | 2.87 | 5.59% | 1.85 | 1.98 | 4.36% | 1.75 | 2.02 | 6.23% | |
| 2.33 | 3.50 | 2.90 | 5.64% | 1.94 | 1.88 | 4.52% | 1.71 | 2.10 | 5.75% | |
| 2.25 | 3.40 | 3.10 | 5.76% | 1.84 | 1.96 | 5.09% | 1.76 | 2.02 | 5.95% | |
| 2.35 | 3.30 | 2.90 | 6.84% | 1.87 | 1.85 | 7.00% | 1.65 | 2.08 | 7.99% | |
| 2.30 | 3.40 | 2.90 | 6.87% | 1.88 | 1.87 | 6.25% | 1.70 | 2.08 | 6.46% | |
| 2.32 | 3.30 | 2.90 | 7.31% | 1.82 | 1.92 | 6.57% | 1.72 | 2.02 | 7.10% | |
| 2.32 | 3.34 | 2.86 | 7.41% | 1.89 | 1.85 | 6.51% | 1.67 | 2.12 | 6.59% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.40
X
3.50
2
3.10
Φλουμινένσε - Σάντος LIVE
Φλουμινένσε - Σάντος Στατιστικά
Φλουμινένσε - Σάντος Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Φλουμινένσε νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Φλουμινένσε, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Σάντος νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σάντος, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Α Βραζιλίας
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ