ΛΟΡΙΑΝ
-
ΜΟΝΑΚΟ
Stade Yves Allainmat-Le Moustoir (18.110)
Αίθριος
Μαρκ Μπολενζιέ (France)
Κωδ. 844VAR
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
2
2.09
Λοριάν - Μονακό Προγνωστικά
Ζόρικο ματς, η Λοριάν πέρυσι στηρίχτηκε στην έδρα της, ωστόσο φέτος οι εμφανίσεις της δεν είναι και ιδιαίτερα ικανοποιητικές εκεί. Η Μονακό δεν έβγαλε μάτια στα δύο τελευταία, δεν θα έχει και πάλι τον φορ Μπρούνερ στη διάθεση της, ωστόσο αποτελεί σύνολο που μπορεί να φέρει ποιοτικές λύσεις από τον πάγκο και αυτό ίσως τη βοηθήσουν να συνεχίσει το καλό της σερί στη L1.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
Τελικό Αποτέλεσμα - Μονακό
Ποντάρισμα: 15.00
Πιθανή επιστροφή: 31.35
2.09
Λοριάν - Μονακό Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
F
5
M
4
F
2
2/0
M
2
3/1
M
2
5/0
M
0
5/1
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
F
0
5/4
D
1
8/1
M
0
5/1
Λοριάν - Μονακό Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.60 | 3.50 | 2.10 | 3.82% | 1.90 | 1.90 | 5.00% | 1.70 | 2.05 | 7.07% | |
| 3.70 | 3.40 | 2.07 | 4.53% | 1.90 | 1.90 | 5.00% | 1.72 | 2.07 | 6.06% | |
| 3.60 | 3.50 | 2.05 | 4.88% | 1.91 | 1.91 | 4.50% | 1.75 | 2.00 | 6.67% | |
| 3.50 | 3.45 | 2.10 | 4.92% | 1.88 | 1.93 | 4.77% | 1.72 | 2.05 | 6.47% | |
| 3.70 | 3.30 | 2.09 | 4.92% | 1.89 | 1.90 | 5.25% | 1.71 | 2.07 | 6.36% | |
| 3.50 | 3.50 | 2.08 | 4.96% | 1.98 | 1.82 | 5.17% | 1.68 | 2.10 | 6.67% | |
| 3.60 | 3.40 | 2.08 | 5.00% | 1.90 | 1.90 | 5.00% | 1.73 | 2.07 | 5.76% | |
| 3.33 | 3.40 | 2.14 | 5.81% | 1.88 | 1.94 | 4.52% | 1.74 | 2.05 | 5.88% | |
| 3.64 | 3.29 | 2.05 | 6.23% | 1.82 | 1.84 | 8.50% | 1.67 | 2.02 | 8.58% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
3.70
X
3.50
2
2.14
Λοριάν - Μονακό LIVE
Λοριάν - Μονακό Στατιστικά
Λοριάν - Μονακό Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Λοριάν έχασε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Λοριάν, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Μονακό νίκησε 8 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μονακό, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Λιγκ 1
Βαθμολογία
8.8/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.8
Κριτικές παικτών: 8.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ