ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
Over 3,5
1.80
Χοντ - Ρανχάιμ Προγνωστικά
Η Χοντ βρισκόταν σε καλή θέση και έδειχνε μια από τις σίγουρες υποψήφιες για τα πλέι οφς, όμως ένα αρνητικό σερί 4 ηττών την έφεραν εκτός εξάδας. Η Ράνχαϊμ διαθέτει τη χειρότερη άμυνα της Κατηγορίας, αφού δέχεται κατά μέσο όρο 2.56 γκολ ανά παιχνίδι. Στο τελευταίο κόντρα στην Κονγκσβίγκερ δεν κατάφερε να αποφύγει τη βαριά ήττα, παρά το ότι προηγήθηκε με 1-2 στο α’ ημίχρονο. Σε καθένα από τα 3 τελευταία ματς της Χοντ σημειώθηκαν τουλάχιστον 4 γκολ, ενώ τα 4 τελευταία της Ράνχαϊμ έχουν κατ’ελάχιστον 4 γκολ.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
Over 3,5
Ποντάρισμα: 13.00
Πιθανή επιστροφή: 23.40
1.80
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
D
0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
D
15
D
0
D
1
Χοντ - Ρανχάιμ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.05 | 4.00 | 2.09 | 5.33% | 3.25 | 1.33 | 5.62% | 1.32 | 3.25 | 6.13% | |
| 3.00 | 3.90 | 2.06 | 6.99% | 3.10 | 1.33 | 6.93% | 1.33 | 3.15 | 6.48% | |
| 3.00 | 3.90 | 2.05 | 7.20% | 3.40 | 1.33 | 4.40% | 1.33 | 3.25 | 5.62% | |
| 3.00 | 3.85 | 2.05 | 7.48% | 3.10 | 1.32 | 7.42% | 1.31 | 3.15 | 7.48% | |
| 2.95 | 3.80 | 2.08 | 7.66% | 3.15 | 1.32 | 6.98% | 1.32 | 3.20 | 6.55% | |
| 3.00 | 3.90 | 2.00 | 8.24% | 3.15 | 1.30 | 7.98% | 1.30 | 3.20 | 7.56% | |
| 3.00 | 4.00 | 1.96 | 8.55% | 3.20 | 1.30 | 7.56% | 1.30 | 3.20 | 7.56% | |
| 2.91 | 3.73 | 1.97 | 10.66% | 3.15 | 1.27 | 9.49% | 1.27 | 3.15 | 9.49% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
3.05
X
4.00
2
2.09
Χοντ - Ρανχάιμ LIVE
Χοντ - Ρανχάιμ Στατιστικά
Χοντ - Ρανχάιμ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Χοντ έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Χοντ, έχει επαληθευτεί 9 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Ρανχάιμ νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ρανχάιμ, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Β Νορβηγίας
Βαθμολογία
9.3/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.3
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.3
Κριτικές παικτών: 8.3
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ