Πιθανότητες αγώνα
52%
23%
26%
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
1
1.71
Λιν - Ρανχάιμ Προγνωστικά
Βίοι αντίθετοι, καθώς η Λιν παραμένει αήττητη στα 5 τελευταία και δεν έχει πάρει θετικό αποτέλεσμα μόλις σε 1 από τα 9 τελευταία, ενώ η Ράνχαϊμ αγνοεί τη νίκη στα 5 τελευταία και μετράει μόλις 1 νίκη στα 10 τελευταία. Το χειρότερο είναι ότι δέχτηκε κατά μ.ο. 3 γκολ στα 10 τελευταία. Με τις επιστροφές και τη φόρμα της Λιν είναι σαφέστατο φαβορί.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
Τελικό Αποτέλεσμα - Λιν
Ποντάρισμα: 13.00
Κέρδος: -13.00
1.71
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
M
3
F
1
F
1
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
F
9
D
12
M
0
Λιν - Ρανχάιμ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.88 | 4.10 | 3.60 | 5.09% | 3.35 | 1.32 | 5.31% | 1.33 | 3.15 | 6.48% | |
| 1.77 | 4.35 | 3.65 | 6.44% | 3.30 | 1.29 | 7.25% | 1.34 | 3.10 | 6.44% | |
| 1.80 | 4.40 | 3.40 | 7.14% | 3.20 | 1.30 | 7.56% | 1.33 | 3.00 | 7.85% | |
| 1.80 | 4.10 | 3.60 | 7.17% | 3.50 | 1.30 | 5.21% | 1.36 | 3.00 | 6.42% | |
| 1.85 | 3.95 | 3.50 | 7.36% | 3.25 | 1.31 | 6.63% | 1.34 | 3.10 | 6.44% | |
| 1.80 | 4.35 | 3.40 | 7.37% | 3.20 | 1.30 | 7.56% | 1.34 | 3.00 | 7.37% | |
| 1.78 | 4.10 | 3.50 | 8.38% | 3.20 | 1.30 | 7.56% | 1.35 | 2.95 | 7.38% | |
| 1.83 | 3.94 | 3.34 | 9.06% | 3.25 | 1.29 | 7.65% | 1.31 | 3.15 | 7.48% | |
*Οι αποδόσεις ενδέχεται να υπόκεινται σε αλλαγές.
**Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.88
X
4.40
2
3.65
Λιν - Ρανχάιμ Στατιστικά
Λιν - Ρανχάιμ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Λιν νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Λιν, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Ρανχάιμ νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ρανχάιμ, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Β Νορβηγίας
Βαθμολογία
9.3/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.3
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.3
Κριτικές παικτών: 8.3
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ