ΤΒΕΝΤΕ
-
ΤΟΥΝ
Grolsch Veste Stadium (30.205)
Άστατος
Nuza, Genc (Kosovo)
Κωδ. 336VAR
Σχόλια αγώνα:
Σχόλια αγώνα:
League Phase - 1η Αγωνιστική. Στους «16» προκρίνονται οι ομάδες «1-8» της βαθμολογίας, ενώ οι ομάδες «9-24» συνεχίζουν στα πλέι οφ. Κριτήρια ισοβαθμίας: 1) Διαφορά τερμάτων, 2) Καλύτερη επίθεση, 3) Καλύτερη εκτός έδρας επίθεση, 4) Περισσότερες νίκες, 5) Περισσότερες εκτός έδρας νίκες, 6) Ματς με αντιπάλους της League Phase (Βαθμοί, Διαφορά τερμάτων, Καλύτερη επίθεση), 7) Λιγότεροι βαθμοί ποινής, 8) Βαθμολογία στο Ranking της UEFA.
Τβέντε - Τουν Προγνωστικά
Η σεζόν έως τώρα εξελίσσεται διαφορετικά για τις δύο ομάδες. Η Τβέντε έχει ικανοποιητική βαθμολογική συγκομιδή, έχει δημιουργήσει αήττητο σερί και μπροστά στο κοινό της είναι σίγουρα το φαβορί. Η Τουν έχει πολλές κακές εμφανίσεις, ήττες και αρνητικό κλίμα στα αποδυτήρια. Ο αγώνας φαντάζει ευκαιρία για τη γηπεδούχο, ωστόσο η απόδοση στον άσο είναι απαράδεκτη για ευρωπαϊκό παιχνίδι. Οι μπουκ θέλουν να μας οδηγήσουν σε επιλογή με μεγάλο ρίσκο είτε με χάντικαπ τουλάχιστον στο -2 είτε με combo στο Over 3,5. Δεν θα τους κάνουμε τη χάρη, θα περιμένουμε το live μήπως δημιουργηθεί κάποια αξιόλογη απόδοση. 🗣"Το προγνωστικό μου ποντάρεται και με δωρεάν* στοίχημα - Αφορά κάθε νέα εγγραφή"
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
D
12
GK
1
6/0
F
1
6/0
M
1
0/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
F
9
3/1
D
18
0/0
D
11
0/0
Τβέντε - Τουν Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.17 | 8.50 | 14.00 | 4.19% | 3.90 | 1.20 | 8.24% | 1.65 | 2.17 | 6.27% | |
| 1.15 | 9.10 | 14.00 | 4.84% | 4.15 | 1.22 | 5.72% | 1.73 | 2.10 | 5.14% | |
| 1.19 | 8.00 | 11.50 | 4.97% | 3.75 | 1.27 | 5.13% | 1.72 | 2.08 | 5.85% | |
| 1.18 | 8.00 | 12.50 | 4.98% | 4.30 | 1.22 | 4.96% | 1.62 | 2.20 | 6.70% | |
| 1.19 | 8.00 | 11.00 | 5.33% | 4.10 | 1.23 | 5.38% | 1.58 | 2.30 | 6.34% | |
| 1.16 | 8.00 | 12.00 | 6.58% | 4.20 | 1.20 | 6.67% | 1.64 | 2.15 | 6.97% | |
| 1.15 | 8.00 | 13.00 | 6.67% | 4.50 | 1.17 | 7.14% | 1.58 | 2.22 | 7.69% | |
| 1.14 | 9.00 | 12.00 | 6.68% | 4.00 | 1.25 | 4.76% | 1.62 | 2.20 | 6.70% | |
| 1.13 | 8.40 | 14.50 | 6.80% | 4.25 | 1.21 | 5.82% | 1.70 | 2.08 | 6.46% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.19
X
9.10
2
14.50
Τβέντε - Τουν LIVE
Τβέντε - Τουν Στατιστικά
Τβέντε - Τουν Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Τβέντε νίκησε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Τβέντε, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Τουν έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Τουν, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Conference League
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ