ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
G/G & Over 2,5
1.60
Ζυρίχη - Τουν Προγνωστικά
Η Ζυρίχη δεν έχει κρατήσει ούτε μία φορά την εστία της ανέπαφη, στα τελευταία 11 παιχνίδια της Σούπερ Λιγκ, δεχόμενη συνολικά 21 τέρματα. Το γεγονός αυτό, την κάνει την πιο... αδέξια ομάδα του πρωταθλήματος και δίνει πάτημα στην Τουν να ρισκάρει και να σκοράρει, και σε εμένα να… κινηθώ με το G/G & Over 2,5 στο 1.60, μιας και η γηπεδούχος πάει πολύ καλά στην επίθεση τελευταία, την ίδια στιγμή που η φιλοξενούμενη έχει δεχθεί γκολ και στους πιο πρόσφατους 11 εκτός έδρας αγώνες πρωταθλήματος.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
G/G & Over 2,5
Ποντάρισμα: 20.00
Κέρδος: +12.00
1.60
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
D
4
5/0
M
4
4/0
D
5
4/0
D
3
2/0
D
2
6/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
D
2
3/0
F
7
3/1
D
16
0/0
D
9
0/0
Ζυρίχη - Τουν Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.45 | 3.70 | 2.68 | 4.90% | 2.78 | 1.44 | 5.14% | 1.38 | 2.90 | 6.50% | |
| 2.38 | 3.70 | 2.70 | 5.73% | 2.60 | 1.48 | 5.69% | 1.40 | 2.75 | 7.23% | |
| 2.35 | 3.70 | 2.70 | 6.21% | 2.55 | 1.49 | 5.95% | 1.43 | 2.70 | 6.51% | |
| 2.42 | 3.70 | 2.60 | 6.38% | 2.60 | 1.45 | 6.91% | 1.40 | 2.75 | 7.23% | |
| 2.42 | 3.66 | 2.62 | 6.38% | 2.62 | 1.45 | 6.66% | 1.40 | 2.75 | 7.23% | |
| 2.35 | 3.75 | 2.65 | 6.50% | 2.75 | 1.40 | 7.23% | 1.40 | 2.85 | 6.12% | |
| 2.32 | 3.80 | 2.62 | 7.05% | 2.82 | 1.40 | 6.45% | 1.35 | 2.90 | 7.88% | |
| 2.35 | 3.55 | 2.55 | 9.04% | 2.62 | 1.44 | 7.07% | 1.40 | 2.72 | 7.57% | |
| 2.32 | 3.53 | 2.59 | 9.13% | 2.62 | 1.43 | 7.49% | 1.38 | 2.80 | 7.56% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.45
X
3.80
2
2.70
Ζυρίχη - Τουν Στατιστικά
Ζυρίχη - Τουν Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Ζυρίχη νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ζυρίχη, έχει επαληθευτεί 9 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Τουν έχασε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Τουν, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Α Ελβετίας
Βαθμολογία
8.8/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.8
Κριτικές παικτών: 8.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ