ΣΙΝΤ ΤΡΟΥΙΝΤΕΝ
-
ΛΑ ΛΟΥΒΙΕΡ
Staaien (14.600)
Άστατος
Verbeke, Bert (Netherlands)
Κωδ. 395VAR
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
G/G
1.74
Σιντ Τρούιντεν - Λα Λουβιέρ Προγνωστικά
Οι δύο ομάδες που διαθέτουν γήπεδα με συνθετικό χλοοτάπητα, είναι αναγκασμένες να ψάξουν το γκολ και θα ρισκάρουν με όλες τους τις δυνάμεις. Από τη στιγμή που οι άμυνες τους είναι εντελώς ασταθείς, μοιάζει πολύ πιθανό το να σκοράρουν αμφότερες.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
G/G
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: -10.00
1.74
Σιντ Τρούιντεν - Λα Λουβιέρ Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
F
3
2/0
F
0
2/0
D
0
0/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
D
1
3/0
D
2
2/0
F
3
Σιντ Τρούιντεν - Λα Λουβιέρ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.55 | 4.40 | 5.50 | 5.15% | 2.15 | 1.72 | 4.44% | 1.80 | 1.93 | 6.86% | |
| 1.48 | 4.60 | 6.20 | 5.16% | 2.12 | 1.71 | 5.35% | 1.82 | 1.93 | 6.33% | |
| 1.55 | 4.15 | 5.60 | 6.08% | 2.10 | 1.70 | 6.05% | 1.80 | 1.95 | 6.40% | |
| 1.55 | 4.20 | 5.50 | 6.11% | 2.10 | 1.75 | 4.55% | 1.80 | 1.94 | 6.63% | |
| 1.54 | 4.15 | 5.50 | 6.73% | 2.12 | 1.67 | 6.59% | 1.72 | 1.98 | 7.96% | |
| 1.54 | 4.00 | 5.70 | 6.96% | 2.10 | 1.67 | 6.98% | 1.73 | 1.91 | 9.22% | |
| 1.51 | 4.20 | 5.60 | 7.31% | 2.00 | 1.62 | 10.50% | 1.70 | 1.87 | 10.95% | |
| 1.45 | 3.90 | 5.75 | 10.71% | 2.10 | 1.70 | 6.05% | 1.80 | 1.95 | 6.40% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.55
X
4.60
2
6.20
Σιντ Τρούιντεν - Λα Λουβιέρ Στατιστικά
Σιντ Τρούιντεν - Λα Λουβιέρ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Σιντ Τρούιντεν νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σιντ Τρούιντεν, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Λα Λουβιέρ έχασε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Λα Λουβιέρ, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Α Βελγίου
Βαθμολογία
9.1/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.8
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 7.9
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ