ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΤΑΡΜΑ
-
ΜΕΛΓΑΡ
Estadio Unión Tarma (9.000)
Άστατος
1.100 χλμ.
Σ. Λοθάνο (Περού)VAR
Σχόλια αγώνα:
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
1 (0 Α.Η.)
1.90
Ντεπορτίβο Τάρμα - Μελγάρ Προγνωστικά
Η Τάρμα ήταν η νικήτρια στο γειτονικό ντέρμπι με την Ουανκάγιο (1-0), σπουδαίο αποτέλεσμα τόσο από βαθμολογικής όσο και από ψυχολογικής άποψης. Βρίσκεται ακόμη στο μέσον του πίνακα, υπάρχουν περιθώρια βελτίωσης. Όσον αφορά τη Μελγάρ, παραμένει πέντε παιχνίδια μακριά από τις νίκες, στο πρόσφατο ματς με την Γκράου (0-0) δεν γοήτευσε με την παρουσία της. Οι αντίπαλοι, μάλιστα, είχαν ένα χαμένο πέναλτι για να πάρουν τους τρεις βαθμούς. Ο κόσμος είναι πικραμένος καθώς περίμενε σαφώς καλυτερη πορεία από τους «ροχινέγκρος». Εκ των δυο, προτιμούμε να στηρίξουμε τους γηπεδούχους, πάντα με κάλυψη.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
1 (0 Α.Η.)
Ποντάρισμα: 5.00
Κέρδος: 0.00
1.90
Ντεπορτίβο Τάρμα - Μελγάρ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.00 | 3.00 | 2.50 | 6.25% | 1.71 | 2.05 | 6.77% | 1.76 | 1.90 | 8.63% | |
| 2.85 | 3.05 | 2.50 | 7.30% | 1.73 | 2.06 | 5.97% | 1.77 | 1.97 | 6.77% | |
| 2.90 | 3.10 | 2.38 | 8.05% | 1.70 | 2.10 | 6.05% | 1.80 | 1.91 | 7.33% | |
| 2.72 | 3.05 | 2.55 | 8.06% | 1.67 | 2.07 | 7.57% | 1.78 | 1.93 | 7.40% | |
| 2.75 | 3.00 | 2.40 | 10.20% | 1.68 | 2.05 | 7.67% | 1.78 | 1.92 | 7.63% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
3.00
X
3.10
2
2.55
Ντεπορτίβο Τάρμα - Μελγάρ Στατιστικά
Ντεπορτίβο Τάρμα - Μελγάρ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Ντεπορτίβο Τάρμα έχασε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ντεπορτίβο Τάρμα, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Μελγάρ νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μελγάρ, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Υψόμετρο 3.000 μέτρων.