FC ΚΑΧΑΜΑΡΚΑ
-
ΜΕΛΓΑΡ
Estadio Héroes de San Ramón (18.000)
Ψυχρός
1.850 χλμ.
Σ. Λοθάνο (Περού)VAR
Σχόλια αγώνα:
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
G/G
1.85
FC Καχαμάρκα - Μελγάρ Προγνωστικά
Η Καχαμάρκα ηττήθηκε από τη Σπορτ στο υψόμετρο του Ουανκάγιο με 2-0 ενώ προέκυψαν απουσίες. Οι πολύπειροι άσοι Λαβαντέιρα (Μ) και Μπάρκος (Ε) που ήρθαν φέτος πακέτο από την Αλιάνσα Λίμα δεν είναι σε θέση να αγωνιστούν, λόγω τιμωρίας και τραυματισμού αντίστοιχα. Ωστόσο, οι γηπεδούχοι έχουν ανάγκη τους βαθμούς και καλούνται να αντιδράσουν. Η Μελγάρ δεν αποδίδει καλά σε συνθετικό τερέν αλλά έχει τον Κουέστα (198 γκολ) έτοιμο να γράψει ρεκόρ, με ένα γκολ ακόμη γίνεται ο πρώτος σκόρερ στην ιστορία της, καθώς ισοφάρισε το ρεκόρ του «Πατάτο» Μάρκες τις προάλλες. Πρώτη σκέψη το G/G εδώ.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
G/G
Ποντάρισμα: 5.00
Κέρδος: +4.25
1.85
FC Καχαμάρκα - Μελγάρ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.95 | 3.45 | 1.95 | 5.29% | 1.72 | 2.11 | 5.24% | 1.92 | 1.84 | 6.04% | |
| 4.00 | 3.33 | 1.95 | 5.94% | 1.64 | 2.16 | 6.78% | 1.90 | 1.76 | 8.63% | |
| 3.85 | 3.15 | 2.02 | 6.74% | 1.67 | 2.15 | 6.01% | 1.90 | 1.83 | 6.78% | |
| 3.80 | 3.05 | 2.00 | 8.34% | 1.62 | 2.15 | 7.61% | 1.90 | 1.82 | 7.04% | |
| 3.90 | 3.10 | 1.90 | 9.53% | 1.70 | 2.10 | 6.05% | 1.83 | 1.83 | 8.50% | |
| 3.75 | 3.10 | 1.92 | 9.92% | 1.62 | 2.15 | 7.61% | 1.95 | 1.75 | 7.77% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
4.00
X
3.45
2
2.02
FC Καχαμάρκα - Μελγάρ Στατιστικά
FC Καχαμάρκα - Μελγάρ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα FC Καχαμάρκα έχασε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας FC Καχαμάρκα, έχει επαληθευτεί 9 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Μελγάρ νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μελγάρ, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Συνθετικός χλοοτάπητας και υψόμετρο 2.650 μέτρων. Από τα 2.350 μέτρα έρχεται η Μελγάρ.