Σχόλια αγώνα:
Σχόλια αγώνα:
League Phase – Τελευταία αγωνιστική. Οι ομάδες «1-22» της βαθμολογίας προκρίνονται στη νοκ-άουτ φάση των «32» στην οποία θα μπουν και οι 10 ομάδες της Τσάμπιονσιπ. Κριτήρια ισοβαθμίας: 1) Διαφορά τερμάτων, 2) Καλύτερη επίθεση, 3) Καλύτερη εκτός έδρας επίθεση, 4) Περισσότερες νίκες, 5) Περισσότερες εκτός έδρας νίκες.
Πίτερχεντ - Ρέιντζερς B' Προγνωστικά
H Πίτερχεντ έχασε με 1-0 στην έδρα της από την Κουίν οφ Σάουθ, ήταν η τρίτη σερί ήττα της, είναι στο +1 από τον βυθό της Λιγκ 1. Στη Leage Phase είναι 6η και έχει εξασφαλίσει πρόκριση. Η Β' ομάδα των Ρέιντζερς είναι 27η και θα τα δώσει όλα για την πρόκριση, ψάχνει τη διάκριση στον θεσμό. Ο άσος σε αξιόλογη απόδοση, η Πίτερχεντ όμως έχει εξασφαλίσει πρόκριση και το πιθανότερο είναι να ρίξει το βάρος στα ματς πρωταθλήματος που ακολουθούν. Αξίζει το ρίσκο στο Χ2.
Πίτερχεντ - Ρέιντζερς B' Ενδεκάδες
Πίτερχεντ - Ρέιντζερς B' Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.72 | 3.95 | 3.90 | 8.34% | 2.68 | 1.42 | 7.18% | 1.45 | 2.58 | 7.17% | |
| 1.75 | 3.85 | 3.80 | 8.62% | 2.60 | 1.42 | 8.16% | 1.42 | 2.60 | 8.16% | |
| 1.63 | 4.00 | 4.33 | 8.63% | 2.71 | 1.40 | 7.69% | 1.45 | 2.54 | 7.69% | |
| 1.68 | 3.95 | 3.95 | 9.22% | 2.58 | 1.40 | 9.25% | 1.42 | 2.55 | 8.79% | |
| 1.75 | 3.80 | 3.50 | 10.74% | 2.70 | 1.44 | 6.09% | ||||
| 1.59 | 3.84 | 4.10 | 11.76% | 2.56 | 1.40 | 9.49% | 1.43 | 2.45 | 9.70% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.75
X
4.00
2
4.33
Πίτερχεντ - Ρέιντζερς B' LIVE
Πίτερχεντ - Ρέιντζερς B' Στατιστικά
Πίτερχεντ - Ρέιντζερς B' Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Πίτερχεντ έχασε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Πίτερχεντ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Ρέιντζερς B' έχασε 3 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ρέιντζερς B', έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ