Στουτγάρδη Β' - Χόφενχαϊμ Β' Προγνωστικά
Αμφότερες έχουν επιθετική νοοτροπία, παρουσιάζοντας παράλληλα ασταθέστατη εικόνα ανασταλτικά. Φαντάζει πολύ πιθανό να δούμε μία αναμέτρηση με γκολ και θέαμα. Οριακά αποδεκτό το G/G & Over 2,5.
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
F
5
D
9
D
3
M
1
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
F
9
F
2
M
1
M
1
Στουτγάρδη Β' - Χόφενχαϊμ Β' Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.82 | 3.85 | 2.20 | 6.45% | 2.95 | 1.37 | 6.45% | 1.33 | 3.05 | 7.39% | |
| 2.80 | 3.85 | 2.20 | 6.67% | 2.95 | 1.38 | 5.98% | 1.35 | 3.00 | 6.90% | |
| 2.88 | 4.00 | 2.09 | 7.04% | 2.98 | 1.37 | 6.15% | 1.33 | 3.10 | 6.93% | |
| 2.66 | 4.00 | 2.20 | 7.45% | 3.00 | 1.33 | 7.85% | 1.33 | 3.00 | 7.85% | |
| 2.75 | 3.70 | 2.18 | 8.48% | 2.92 | 1.36 | 7.21% | 1.34 | 2.95 | 7.86% | |
| 2.64 | 3.82 | 2.18 | 9.03% | 3.00 | 1.34 | 7.37% | 1.33 | 3.05 | 7.39% | |
| 2.65 | 3.90 | 2.10 | 9.91% | 2.90 | 1.35 | 7.88% | 1.35 | 3.00 | 6.90% | |
| 2.70 | 3.60 | 2.10 | 11.06% | 3.10 | 1.36 | 5.47% | 1.36 | 3.00 | 6.42% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.88
X
4.00
2
2.20
Στουτγάρδη Β' - Χόφενχαϊμ Β' Στατιστικά
Στουτγάρδη Β' - Χόφενχαϊμ Β' Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Στουτγάρδη Β' έχασε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Στουτγάρδη Β', έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Χόφενχαϊμ Β' έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Χόφενχαϊμ Β', έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Γ Γερμανίας
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ