Q121-17
Q214-13
Q331-15
Q427-20
ΝΑΝΤΕΡ
-
ΡΙΤΑΣ
Palais des Sports de Nanterre (3.000)
Σχόλια αγώνα:
Σχόλια αγώνα:
Ο 1ος όμιλος του BCL, έχει τις Ναντέρ, Τραμπζονσπόρ, Ρίτας και Σαμπάχ Μπακού. Η πρώτη ομάδα του ομίλου θα πάρει απευθείας την πρόκριση για το ΤΟΡ-16, ενώ η 2η και η 3η του ομίλου θα παίξουν στη διαδικασία των play-in με το αντίστοιχο πλεονέκτημα έδρας που θα τους δώσει η τελική τους θέση.
Ναντέρ - Ρίτας Προγνωστικά
Μέτριο το ξεκίνημα της Ρίτας και παίζει εντός έδρας. Βέβαια και η Ναντέρ μέσα στην Τουρκία, έδειξε ότι μπορεί να παίξει σε αυτό το επίπεδο για μεγάλο χρονικό διάστημα. Δεν βγαίνει κάτι από την αναμέτρηση, αν και θα μπορούσαμε να κοιτάξουμε προς την έδρα.
Ναντέρ - Ρίτας Πεντάδες
Ναντέρ - Ρίτας Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | 2 | Γκανιοτα | Γκανιοτα | Γκανιοτα | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.58 | 2.73 | -0.08% | -4.51.87 | +4.51.84 | 7.26% | 171.51.86 | 171.51.86 | 7.00% | |
| 1.53 | 2.50 | 5.09% | -4.51.90 | +4.51.90 | 5.00% | 171.51.90 | 171.51.90 | 5.00% | |
| 1.47 | 2.65 | 5.45% | -4.51.85 | +4.51.88 | 6.76% | 171.51.87 | 171.51.87 | 6.50% | |
| 1.52 | 2.50 | 5.47% | -4.51.89 | +4.51.84 | 6.77% | 171.51.86 | 171.51.87 | 6.75% | |
| 1.44 | 2.70 | 6.09% | -5.51.91 | +5.51.82 | 6.80% | 180.52.95 | 180.51.37 | 6.45% | |
| 1.50 | 2.50 | 6.25% | -4.51.83 | +4.51.83 | 8.50% | 171.51.83 | 171.51.83 | 8.50% | |
| 1.43 | 2.65 | 7.12% | -51.83 | +51.83 | 8.50% | 171.51.83 | 171.51.83 | 8.50% | |
| 1.49 | 2.44 | 7.49% | -4.51.90 | +4.51.80 | 7.57% | 172.51.92 | 172.51.78 | 7.63% | |
| 1.44 | 2.48 | 8.90% | -4.51.82 | +4.51.82 | 9.00% | 171.51.77 | 171.51.87 | 9.07% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.58
2
2.73
Ναντέρ - Ρίτας Προιστορία
Βαθμολογία FIBA Champions League
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ