Σχόλια αγώνα:
Σχόλια αγώνα:
League Phase – Τελευταία αγωνιστική. Οι ομάδες «1-22» της βαθμολογίας προκρίνονται στη νοκ-άουτ φάση των «32» στην οποία θα μπουν και οι 10 ομάδες της Τσάμπιονσιπ. Κριτήρια ισοβαθμίας: 1) Διαφορά τερμάτων, 2) Καλύτερη επίθεση, 3) Καλύτερη εκτός έδρας επίθεση, 4) Περισσότερες νίκες, 5) Περισσότερες εκτός έδρας νίκες.
Ρος Κάουντι - Φορφάρ Προγνωστικά
Ασταμάτητη η Ρος Κάουντι, διέλυσε με 5-0 εκτός έδρας τη Μοντρόουζ, έφτασε τις 5 σερί νίκες και οδηγεί την κούρσα στη Λιγκ 1. Στη League Phase είναι 2η και έχει εξασφαλίσει πρόκριση. Η Φόρφαρ έχασε 2-1 στην έδρα της από τη Έλγκιν, δεύτερη σερί ήττα που την έφερε στην 7η θέση στη Λιγκ 2. Στο Τσάλεντζ Καπ είναι 23η και οριακά εκτός 22άδας, θέλει αποτέλεσμα. Το κακό γι' αυτήν είναι ότι η Ρος Κάουντι χτυπά όλα τα ματς, μικρή η απόδοση του άσου, ούτε αυτή του Over 3,5 ικανοποιεί.
Ρος Κάουντι - Φορφάρ Ενδεκάδες
Ρος Κάουντι - Φορφάρ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.05 | 15.00 | 23.00 | 5.88% | 4.00 | 1.25 | 4.76% | ||||
| 1.12 | 7.50 | 15.00 | 8.50% | 4.00 | 1.20 | 7.69% | 1.75 | 1.95 | 7.77% | |
| 1.19 | 6.60 | 9.50 | 8.85% | 3.80 | 1.23 | 7.08% | 1.58 | 2.25 | 7.18% | |
| 1.14 | 7.50 | 11.00 | 9.21% | 4.15 | 1.19 | 7.52% | 1.74 | 1.96 | 7.83% | |
| 1.18 | 6.50 | 9.50 | 9.63% | 3.65 | 1.21 | 9.13% | 1.56 | 2.20 | 8.72% | |
| 1.06 | 8.25 | 23.00 | 9.75% | |||||||
| 1.14 | 6.70 | 11.50 | 10.19% | 3.55 | 1.25 | 7.55% | 1.60 | 2.20 | 7.37% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.19
X
15.00
2
23.00
Ρος Κάουντι - Φορφάρ Στατιστικά
Ρος Κάουντι - Φορφάρ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Ρος Κάουντι νίκησε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ρος Κάουντι, έχει επαληθευτεί 9 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Φορφάρ έχασε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Φορφάρ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ