ΑΛΙΑΝΣΑ ΛΙΜΑ
-
ΜΕΛΓΑΡ
Alejandro Villanueva (35.000)
Αίθριος
1.000 χλμ.
Γιοέλ Αλαρκόν (Περού)
Κωδ. 1527VAR
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
1 (-1 Α.Η.)
2.10
Αλιάνσα Λίμα - Μελγάρ Προγνωστικά
Η Αλιάνσα έχει αντιληφθεί ότι στο τρέχον τουρνουά είναι η ευκαιρία της για πρωτιά. Δεν υπάρχουν άλλες υποχρεώσεις, στόχος η κορυφή και η εξασφάλιση θέσης για τα play offs τίτλου. Ο κόσμος θα δώσει βροντερό «παρών». Η Μελγάρ αποκλείστηκε από τη Σιενσιάνο στη διαδικασία των πέναλτι και δεν θα συμμετάσχει στους ομίλους του φετινού Σουνταμερικάνα. Κατήφεια και προβληματισμός στην αποστολή της, που δεν γύρισε από το Κούσκο στη βάση της στην Αρεκίπα αλλά έμεινε στη Λίμα για το αποψινό ματς. Όλα συνηγορούν προς τον άσο, αυξάνουμε το ρίσκο με την επιλογή του ασιατικού χάντικαπ.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
1 (-1 Α.Η.)
Ποντάρισμα: 5.00
Κέρδος: +5.50
2.10
Αλιάνσα Λίμα - Μελγάρ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.67 | 3.55 | 5.70 | 5.30% | 1.70 | 2.14 | 5.26% | 2.12 | 1.68 | 6.27% | |
| 1.50 | 4.00 | 6.66 | 6.26% | 1.71 | 2.05 | 6.77% | 2.20 | 1.62 | 6.70% | |
| 1.58 | 3.65 | 6.10 | 6.61% | 1.73 | 2.06 | 5.97% | 2.07 | 1.70 | 6.66% | |
| 1.67 | 3.50 | 5.25 | 6.98% | 1.70 | 2.10 | 6.05% | 2.10 | 1.67 | 6.98% | |
| 1.52 | 3.65 | 6.40 | 8.10% | 1.70 | 2.02 | 7.69% | 2.10 | 1.65 | 7.60% | |
| 1.52 | 3.55 | 5.80 | 10.07% | 1.68 | 2.05 | 7.67% | 2.10 | 1.65 | 7.60% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.67
X
4.00
2
6.66
Αλιάνσα Λίμα - Μελγάρ Στατιστικά
Αλιάνσα Λίμα - Μελγάρ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Αλιάνσα Λίμα έχει φέρει 4 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Αλιάνσα Λίμα, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Μελγάρ έχει φέρει 4 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μελγάρ, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ