ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΓΚΑΡΣΙΛΑΣΟ
-
ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΤΑΡΜΑ
Estadio Inca Garcilaso de la Vega (42.046)
Άστατος
950 χλμ.
R. MendezVAR
Σχόλια αγώνα:
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
Over 2
1.70
Ντεπορτίβο Γκαρσιλάσο - Ντεπορτίβο Τάρμα Προγνωστικά
Η Ντεπορτίβο Γκαρσιλάσο πέρσι ήταν η χαρά των ουδέτερων, παίζοντας φουλ επιθετικά παντού. Κάτι ανάλογο προσπαθεί και φέτος, άσχετα αν αριθμεί 2/2 Under. Υπάρχουν και φέτος οι βλέψεις για έξοδο σε διεθνή διοργάνωση. Από τη μεριά της, η Τάρμα εδρεύει σε υψόμετρο 3.000 μέτρων, οπότε δεν θα της είναι άγνωστες οι συνθήκες που θα συναντήσει. Έχει φανερώσει ένα πιο συμπαγές σύνολο ως τώρα, θα προσπαθήσει να «κλέψει» το θετικό αποτέλεσμα αλλά μπορεί να βοηθήσει στα γκολ. Το Over 2 δεν αποτελεί στοιχηματική ευκαιρία αλλά αναμενόταν πιο χαμηλά και δεν αφήνουμε την ευκαιρία να πάει χαμένη.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
Over 2
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: -10.00
1.70
Ντεπορτίβο Γκαρσιλάσο - Ντεπορτίβο Τάρμα Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.78 | 3.45 | 4.95 | 5.09% | 1.73 | 2.09 | 5.35% | 1.98 | 1.78 | 6.27% | |
| 1.76 | 3.60 | 4.50 | 6.38% | 1.70 | 2.16 | 4.87% | 2.03 | 1.72 | 6.89% | |
| 1.86 | 3.25 | 4.40 | 6.77% | 1.70 | 2.10 | 6.05% | 1.91 | 1.82 | 6.80% | |
| 1.95 | 3.30 | 3.70 | 7.93% | 1.65 | 2.20 | 5.71% | 1.91 | 1.80 | 7.33% | |
| 1.85 | 3.25 | 4.15 | 8.19% | 1.67 | 2.07 | 7.57% | 1.93 | 1.78 | 7.40% | |
| 1.78 | 3.10 | 4.40 | 10.04% | 1.68 | 2.05 | 7.67% | 1.88 | 1.82 | 7.52% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.95
X
3.60
2
4.95
Ντεπορτίβο Γκαρσιλάσο - Ντεπορτίβο Τάρμα Στατιστικά
Ντεπορτίβο Γκαρσιλάσο - Ντεπορτίβο Τάρμα Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Ντεπορτίβο Γκαρσιλάσο νίκησε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ντεπορτίβο Γκαρσιλάσο, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Ντεπορτίβο Τάρμα έχασε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ντεπορτίβο Τάρμα, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Υψόμετρο 3.400 μέτρων.