ΟΥΝΙΟΝ ΣΕΝΤ-ΓΚΙΛΟΥΑΖ
-
ΓΑΝΔΗ
Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ - Γάνδη Προγνωστικά
Ντέρμπι δύο ομάδων που έχουν κι ευρωπαϊκές υποχρεώσεις. Η Γάνδη μοιάζει ν’ αποδίδει καλύτερα, αλλά η Ουνιόν της… έχει πάρει τον αέρα. Αμφίρροπη αναμέτρηση, ανοιχτεί σε κάθε αποτέλεσμα. Ο αριθμός των γκολ (2-3) φαντάζει ως η καλύτερη επιλογή.
Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ - Γάνδη Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
4
2/0
Μ
7
3/0
Μ
0
6/0
Ε
1
5/1
Ε
4
7/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Μ
17
0/0
Μ
0
7/4
Ε
0
3/0
Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ - Γάνδη Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.57 | 4.00 | 6.10 | 4.84% | 1.93 | 1.88 | 4.77% | 1.91 | 1.82 | 6.80% | |
| 1.55 | 4.05 | 6.10 | 5.30% | 1.93 | 1.87 | 5.02% | 1.98 | 1.82 | 5.17% | |
| 1.55 | 4.10 | 5.80 | 5.79% | 1.94 | 1.83 | 5.83% | 1.92 | 1.87 | 5.27% | |
| 1.55 | 3.92 | 6.00 | 6.27% | 1.88 | 1.86 | 6.50% | 1.93 | 1.81 | 6.60% | |
| 1.57 | 4.00 | 5.50 | 6.43% | 1.92 | 1.82 | 6.57% | 1.88 | 1.82 | 7.52% | |
| 1.55 | 3.80 | 5.25 | 8.99% | 1.95 | 1.85 | 5.07% | 1.95 | 1.80 | 6.40% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.57
X
4.10
2
6.10
Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ - Γάνδη Στατιστικά
Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ - Γάνδη Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Γάνδη νίκησε 8 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Γάνδη, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
9.1/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.8
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 7.9
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ