ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ
-
ΟΥΝΙΟΝ ΣΕΝΤ-ΓΚΙΛΟΥΑΖ
Σχόλια αγώνα:
Φενέρμπαχτσε - Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ Προγνωστικά
H Φενέρ υπέστη κάζο από τη Γαλατά και το μόνο που θέλει είναι να βρει ηρεμία με ευρωπαϊκή νίκη. Αλλαγές σε πρόσωπα και σχηματισμό ετοιμάζει ο Μουρίνιο. Η Ουνιόν προβληματίζει με τις εμφανίσεις της, τα αποτελέσματα των τελευταίων εβδομάδων δεν είναι ενθαρρυντικά. Θα παλέψει για την έκπληξη. Προβάδισμα στην έδρα, δεν... περνάει όμως σε ποντάρισμα.
Φενέρμπαχτσε - Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
8
0/0
Α
8
32/7
Α
3
2/0
Μ
1
1/0
Μ
2
10/1
Μ
2
6/0
Ε
6
29/3
Ε
35/11
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
1
20/4
Α
1
2/0
Μ
4
35/5
Ε
0
26/4
Ε
0
5/1
Ε
0
7/0
Ε
1
4/1
Ε
7/2
Φενέρμπαχτσε - Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.70 | 3.95 | 5.20 | 3.26% | 2.00 | 1.85 | 3.90% | ||||
| 1.72 | 3.80 | 5.10 | 3.90% | 1.96 | 1.85 | 4.83% | 1.83 | 1.96 | 5.36% | |
| 1.70 | 3.75 | 5.20 | 4.51% | 1.95 | 1.85 | 5.07% | 1.78 | 1.98 | 6.27% | |
| 1.62 | 3.92 | 5.70 | 4.56% | 1.93 | 1.77 | 7.67% | 1.85 | 1.95 | 5.07% | |
| 1.71 | 3.80 | 5.00 | 4.58% | 1.98 | 1.88 | 3.56% | 1.85 | 1.97 | 4.59% | |
| 1.70 | 3.80 | 5.00 | 4.89% | 1.91 | 1.91 | 4.50% | 1.80 | 1.95 | 6.40% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.72
X
3.95
2
5.70
Φενέρμπαχτσε - Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ Στατιστικά
Φενέρμπαχτσε - Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Φενέρμπαχτσε νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Φενέρμπαχτσε, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ νίκησε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
League Phase – 1η αγωνιστική. Στους «16» προκρίνονται οι ομάδες «1-8» της βαθμολογίας, ενώ οι ομάδες «9-24» συνεχίζουν στα πλέι οφ. Κριτήρια ισοβαθμίας: 1) Διαφορά τερμάτων, 2) Καλύτερη επίθεση, 3) Καλύτερη εκτός έδρας επίθεση, 4) Περισσότερες νίκες, 5) Περισσότερες εκτός έδρας νίκες, 6) Ματς με αντιπάλους της League Phase (Βαθμοί, Διαφορά τερμάτων, Καλύτερη επίθεση), 7) Λιγότεροι βαθμοί ποινής, 8) Βαθμολογία στο Ranking της UEFA.