ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
Χ2 (Δ.Ε.)
2.50
Αλιάνσα Ατλέτικο - Καχαμάρκα Προγνωστικά
Η Αλιάνσα Ατλέτικο έχει πραγματοποιήσει εντυπωσιακή πορεία και στη συνολική βαθμολογία έχει σχεδόν εξασφαλίσει εισιτήριο συμμετοχής στο Σουνταμερικάνα 2026. Η Καχαμάρκα, από τη μεριά της, είναι οριακά πάνω από την επικίνδυνη ζώνη στην ίδια βαθμολογία και πασχίζει να παραμείνει εκεί. Ξαναλέμε ότι πρέπει πάντα να έχουμε υπόψη μας τη συνολική και όχι τη βαθμολογία του τρέχοντος Κλαουσούρα, δεύτερου τουρνουά του 2025. Η αξία στο σετ αποδόσεων συναντάται στη μεριά των φιλοξενούμενων και ασχοληθήκαμε με τη διπλή ευκαιρία (Χ2).
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
Χ2 (Δ.Ε.)
Ποντάρισμα: 5.00
Κέρδος: -5.00
2.50
Αλιάνσα Ατλέτικο - Καχαμάρκα Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.42 | 4.33 | 8.00 | 5.68% | 1.70 | 2.10 | 6.05% | 2.50 | 1.50 | 6.25% | |
| 1.40 | 4.50 | 8.00 | 5.79% | 1.76 | 2.10 | 4.25% | 2.40 | 1.52 | 6.94% | |
| 1.39 | 4.35 | 8.00 | 6.92% | 1.80 | 1.97 | 5.94% | 2.20 | 1.60 | 7.37% | |
| 1.38 | 4.10 | 8.50 | 7.93% | 1.70 | 2.03 | 7.48% | 2.30 | 1.55 | 7.40% | |
| 1.39 | 3.85 | 9.00 | 8.28% | 1.70 | 2.02 | 7.69% | 2.30 | 1.55 | 7.40% | |
| 1.37 | 3.99 | 8.40 | 9.06% | 1.67 | 2.07 | 7.57% | 2.37 | 1.52 | 7.39% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.42
X
4.50
2
9.00
Αλιάνσα Ατλέτικο - Καχαμάρκα Στατιστικά
Αλιάνσα Ατλέτικο - Καχαμάρκα Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Αλιάνσα Ατλέτικο νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Αλιάνσα Ατλέτικο, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Καχαμάρκα έχασε 8 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Καχαμάρκα, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ