Καχαμάρκα - Μελγάρ Προγνωστικά
Η Καχαμάρκα θέλει και στο νέο τουρνουά να εκμεταλλευτεί την έδρα της, παραμένοντας μακριά από περιπέτειες. Μάλλον θα τα καταφέρει. Η Μελγάρ είναι ομάδα με υψηλές βλέψεις αλλά στα απαιτητικά παιχνίδια, ειδικά εκτός έδρας, δεν στέκεται στο ύψος των περιστάσεων. Πωλήθηκε ο ηγετικός μεσοεπιθετικός Καμπρέρα (Βανκούβερ), θετικό ότι επανήλθε σε αγωνιστικούς ρυθμούς ο βετεράνος φορ Κουέστα που αν βρει τον εαυτό του, θα βοηθήσει πάρα πολύ. Η αποψινή αναμέτρηση ενδείκνυται για εξαγωγή συμπερασμάτων και τίποτα παραπάνω.
Καχαμάρκα - Μελγάρ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.70 | 3.40 | 1.95 | 7.17% | 1.65 | 2.20 | 5.71% | 2.00 | 1.73 | 7.24% | |
| 4.70 | 3.50 | 1.72 | 7.40% | 1.67 | 2.07 | 7.57% | 1.97 | 1.73 | 7.89% | |
| 4.25 | 3.40 | 1.81 | 7.57% | 1.63 | 2.25 | 5.48% | 2.02 | 1.70 | 7.69% | |
| 4.50 | 3.45 | 1.72 | 8.55% | 1.65 | 2.10 | 7.60% | 2.02 | 1.70 | 7.69% | |
| 4.40 | 3.41 | 1.73 | 8.97% | 1.67 | 2.07 | 7.57% | 1.97 | 1.73 | 7.89% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
4.70
X
3.50
2
1.95
Καχαμάρκα - Μελγάρ Στατιστικά
Καχαμάρκα - Μελγάρ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Καχαμάρκα έχασε 8 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Καχαμάρκα, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Μελγάρ νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μελγάρ, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πρεμιέρα του Κλαουσούρα. 2.650 μέτρα υψόμετρο, από τα 2.300 έρχεται η Μελγάρ.