ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
2-3 G
2.00
Ντεπ. Μπινασιονάλ - Μελγάρ Προγνωστικά
Σύμμαχος της Μπινασιονάλ το ιλιγγιώδες υψόμετρο, μέχρι εκεί όμως. Οι γηπεδούχοι παρουσιάστηκαν πολύ ευάλωτοι αμυντικά φέτος. Η Μελγάρ είναι μία από τις ποιοτικότερες ομάδες της λίγκας, η βαθμολογική της θέση την αδικεί μάλιστα. Πίσω από τις Ουνιβερσιτάριο και Αλιάνσα, έρχεται η ίδια με βάση όλα τα κριτήρια. Πήρε ανάσες τις προάλλες γιατί είχε ρεπό. Η απόκτηση του Βιδάλες (13 γκολ, Τάρμα) δείχνει τη διάθεση της διοίκησης για ενίσχυση ενόψει Κλαουσούρα. Προς τα 2-3 γκολ και ως εκεί.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
2-3 G
Ποντάρισμα: 5.00
Κέρδος: +5.00
2.00
Ντεπ. Μπινασιονάλ - Μελγάρ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6.30 | 3.90 | 1.50 | 7.56% | 1.82 | 1.88 | 7.52% | 1.97 | 1.73 | 7.89% | |
| 6.00 | 3.70 | 1.53 | 8.30% | 1.80 | 1.91 | 7.33% | 1.98 | 1.75 | 7.10% | |
| 6.00 | 3.81 | 1.49 | 9.11% | 1.79 | 1.91 | 7.60% | 2.00 | 1.72 | 7.53% | |
| 7.30 | 4.15 | 1.38 | 9.30% | 1.78 | 1.84 | 9.52% | 2.05 | 1.65 | 8.58% | |
| 4.50 | 3.60 | 1.62 | 10.50% | 1.80 | 2.00 | 5.26% | 2.00 | 1.73 | 7.24% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
7.30
X
4.15
2
1.62
Ντεπ. Μπινασιονάλ - Μελγάρ Στατιστικά
Ντεπ. Μπινασιονάλ - Μελγάρ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Ντεπ. Μπινασιονάλ έχασε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ντεπ. Μπινασιονάλ, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Μελγάρ νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μελγάρ, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Υψόμετρο 3.800 μέτρων.