ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
1
2.20
Καχαμάρκα - Ατλέτικο Γκράου Προγνωστικά
Ένας βαθμός χωρίζει τους δυο μονομάχους, μικρές οι μεταξύ τους διαφορές. Γενικότερα, στο φετινό πρωτάθλημα οι ομάδες μεσαίου και χαμηλού βεληνεκούς βρίσκονται πάνω-κάτω στο ίδιο επίπεδο. Η Καχαμάρκα βασίζεται στην έδρα της στην Καχαμπάμπα για να συλλέγει βαθμούς και να μην κινδυνεύει, η Γκράου είχε φέτος υποχρεώσεις στο Σουνταμερικάνα που την έφεραν χαμηλά, καθώς η κούραση ήταν μεγάλη. Παρότι είναι αμφίρροπο το ματς, αν έπρεπε να ξεχωρίσουμε ένα σημείο αυτό θα ήταν ο άσος.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
Τελικό Αποτέλεσμα - Καχαμάρκα
Ποντάρισμα: 5.00
Κέρδος: -5.00
2.20
Καχαμάρκα - Ατλέτικο Γκράου Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.70 | 3.00 | 2.83 | 5.40% | 1.60 | 2.28 | 5.98% | 1.95 | 1.82 | 5.86% | |
| 2.80 | 3.00 | 2.60 | 6.98% | 1.60 | 2.20 | 7.37% | 1.90 | 1.80 | 7.57% | |
| 2.55 | 2.95 | 2.90 | 7.06% | 1.60 | 2.30 | 5.64% | 1.89 | 1.81 | 7.54% | |
| 2.55 | 2.88 | 2.90 | 7.77% | 1.57 | 2.35 | 5.88% | 1.91 | 1.80 | 7.33% | |
| 2.92 | 2.92 | 2.47 | 8.24% | 1.62 | 2.15 | 7.61% | 1.83 | 1.87 | 7.51% | |
| 2.80 | 2.87 | 2.53 | 9.16% | 1.57 | 2.25 | 7.53% | 1.86 | 1.84 | 7.50% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.92
X
3.00
2
2.90
Καχαμάρκα - Ατλέτικο Γκράου Στατιστικά
Καχαμάρκα - Ατλέτικο Γκράου Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Καχαμάρκα έχασε 8 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Καχαμάρκα, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Ατλέτικο Γκράου νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ατλέτικο Γκράου, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Υψόμετρο 2.650 μέτρων.