Σπορτ Μπόις - Μελγάρ Προγνωστικά
Οι Σπορτ Μπόις ψάχνουν και άλλους βαθμούς για την ανάκαμψη. Ο τεχνικός Κάρλος Ντέσιο που συμπλήρωσε έναν μήνα στον πάγκο είναι ικανός να προσφέρει το κάτι παραπάνω ενώ οι προσθήκες των αμυντικών Σαμπράνο και Τράουκο τους ισχυροποιούν αφάνταστα, αμφότεροι δεν είναι ακόμη στο 100% έτοιμοι. Η Μελγάρ διανύει μια παρόμοια κατάσταση, αναζητώντας θετικά αποτελέσματα. Άλλαξε προπονητή την προηγούμενη αγωνιστική αλλά το ντεμπούτο ήταν με το αριστερό και ήττα από την Κούσκο. Ο Μιγκέλ Ροντέλι χρειάζεται και ο ίδιος πίστωση χρόνου. Σωστό το σετ αποδόσεων, δεν προέκυψε κάποια ευκαιρία.
Σπορτ Μπόις - Μελγάρ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.01 | 3.70 | 3.50 | 5.08% | 1.81 | 1.99 | 5.21% | 1.82 | 1.93 | 6.33% | |
| 1.96 | 3.60 | 3.60 | 6.17% | 1.80 | 1.94 | 6.63% | 1.80 | 1.86 | 8.52% | |
| 2.25 | 3.40 | 2.88 | 7.90% | 1.80 | 2.00 | 5.26% | 1.80 | 1.91 | 7.33% | |
| 2.05 | 3.30 | 3.35 | 8.20% | 1.78 | 1.93 | 7.40% | 1.78 | 1.93 | 7.40% | |
| 2.01 | 3.35 | 3.35 | 8.64% | 1.78 | 1.92 | 7.63% | 1.76 | 1.91 | 8.40% | |
| 1.94 | 3.45 | 3.38 | 9.19% | 1.82 | 1.88 | 7.52% | ||||
| 1.90 | 3.45 | 3.35 | 10.29% | 1.77 | 1.93 | 7.67% | 1.73 | 2.00 | 7.24% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.25
X
3.70
2
3.60
Σπορτ Μπόις - Μελγάρ Στατιστικά
Σπορτ Μπόις - Μελγάρ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Σπορτ Μπόις νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σπορτ Μπόις, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Μελγάρ νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μελγάρ, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ