ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ
-
ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ
La Bombonera (49.000)
Άστατος
Ίδια πόλη
Νίκολας Ραμίρες (Αργεντινή)
Κωδ. 560VAR
Σχόλια αγώνα:
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
Πρόκριση: Μπόκα Τζούνιορς
1.70
Μπόκα Τζούνιορς - Ιντεπεντιέντε Προγνωστικά
Τεταμένο το κλίμα στην Μπόκα Τζούνιορς, μετά το ματς με τη Λανούς, παρά την πρόκριση, καθώς οι οπαδοί ξέσπασαν με την εικόνα της ομάδας τους. Σε καλή κατάσταση βρίσκεται η Ιντεπεντιέντε, που έκανε σημαντικό βήμα πρόκρισης στην επόμενη φάση του Σουνταμερικάνα. Παρόλα αυτά, θεωρούμε ότι οι γηπεδούχοι θα βγάλουν αντίδραση και θα πάρουν την πρόκριση.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
Πρόκριση: Μπόκα Τζούνιορς
Ποντάρισμα: 5.00
Κέρδος: -5.00
1.70
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Τ
19
0/0
Α
19
0/0
Α
11
2/0
Α
1
7/1
Α
0
4/1
Μ
6
4/0
Μ
2
1/0
Ε
3
6/2
Ε
1
2/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
4
0/0
Α
3
2/0
Α
1
7/1
Μ
8
0/0
Μ
2
10/0
Ε
5
11/6
Μπόκα Τζούνιορς - Ιντεπεντιέντε Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.50 | 3.05 | 3.67 | 0.03% | 1.44 | 2.85 | 4.34% | 2.22 | 1.62 | 6.34% | |
| 2.35 | 2.90 | 3.55 | 4.95% | 1.50 | 2.65 | 4.22% | 2.35 | 1.62 | 4.11% | |
| 2.39 | 2.90 | 3.45 | 5.04% | 1.44 | 2.78 | 5.14% | 2.29 | 1.60 | 5.81% | |
| 2.35 | 2.95 | 3.45 | 5.16% | 1.47 | 2.65 | 5.45% | 2.15 | 1.66 | 6.33% | |
| 2.30 | 2.90 | 3.60 | 5.43% | 1.40 | 2.88 | 5.79% | 2.25 | 1.57 | 7.53% | |
| 2.35 | 2.82 | 3.45 | 6.54% | 1.41 | 2.77 | 6.56% | 2.21 | 1.62 | 6.52% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.50
X
3.05
2
3.67
Μπόκα Τζούνιορς - Ιντεπεντιέντε Στατιστικά
Μπόκα Τζούνιορς - Ιντεπεντιέντε Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Μπόκα Τζούνιορς νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μπόκα Τζούνιορς, έχει επαληθευτεί 4 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Ιντεπεντιέντε έχασε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ιντεπεντιέντε, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
8.8/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.8
Κριτικές παικτών: 8.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Μονό παιχνίδι για τα προημιτελικά, στην έδρα της ομάδας που τερμάτισε ψηλότερα στην κανονική περίοδο. Σε περίπτωση ισοπαλίας, ακολουθεί η διαδικασία των πέναλτι. Η ομάδα που θα περάσει θα αντιμετωπίσει στα ημιτελικά την Ουρακάν.