Σχόλια αγώνα:
Νταντί - Μάδεργουελ Προγνωστικά
Πιο στρωμένη και με αυτοπεποίθηση η Μάδεργουελ, δυνατή στην έδρα της η Νταντί, μεγαλύτερο όνομα -παρότι νεοφώτιστη- και σημαντικά ενισχυμένη. Πολύ καλά μοιρασμένο το σετ των αποδόσεων σε μια αναμέτρηση που μπορεί να μην αναδείξει νικητή, θα προτιμήσουμε το G/G.
Νταντί - Μάδεργουελ Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Μ
4
Ε
1
34/5
Ε
0
42/12
Νταντί - Μάδεργουελ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.32 | 3.35 | 3.15 | 4.49% | 1.78 | 2.05 | 4.73% | 1.80 | 1.95 | 6.40% | |
| 2.25 | 3.40 | 3.20 | 4.86% | 1.80 | 2.00 | 5.26% | 1.80 | 1.95 | 6.40% | |
| 2.25 | 3.15 | 3.40 | 5.31% | 1.53 | 2.45 | 5.82% | 2.06 | 1.67 | 7.77% | |
| 2.30 | 3.30 | 3.10 | 5.70% | 1.78 | 2.00 | 5.82% | 1.80 | 1.95 | 6.40% | |
| 2.65 | 3.30 | 2.50 | 7.44% | 1.85 | 1.85 | 7.50% | 1.68 | 2.05 | 7.67% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.65
X
3.40
2
3.40
Νταντί - Μάδεργουελ Στατιστικά
Νταντί - Μάδεργουελ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Νταντί νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Νταντί, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Μάδεργουελ έχασε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μάδεργουελ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
9.3/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.3
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.3
Κριτικές παικτών: 8.3
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πρεμιέρα.