ΣΕΠΣΙ
-
ΝΤΙΝΑΜΟ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥ
Stadionul Municipal (180.000)
Αίθριος
Flueran, Viorel Nicusor (Romania)
Κωδ. 419
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
Χ2 & Under 3,5
1.67
Σέπσι - Ντιναμό Βουκουρεστίου Προγνωστικά
Η Σέπσι δείχνει ανταγωνιστική εικόνα από την έναρξη της φετινής σεζόν και παραμένει σταθερά στη μέση της βαθμολογίας. Στην τελευταία χρονικά αναμέτρηση πάλεψε αλλά λύγισε με 1-0 από την Αράντ εκτός έδρας. Η Ντιναμό Βουκουρεστίου προπορεύεται στον πίνακα, παρουσιάζοντας εξαιρετικό πρόσωπο και επιζητεί την κατάκτηση του τίτλου την τωρινή χρονιά. Στο πιο πρόσφατο ματς συνέτριψε με 4-0 τη Φαρούλ εντός έδρας. Περιμένουμε σχετικά κλειστό παιχνίδι και θα στηρίξουμε με κάλυψη την τρομερή Ντιναμό Βουκουρεστίου κόντρα στη νεοφώτιστη Σέπσι.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
Χ2 & Under 3,5
Ποντάρισμα: 8.00
Κέρδος: +5.36
1.67
Σέπσι - Ντιναμό Βουκουρεστίου Ενδεκάδες
Σέπσι - Ντιναμό Βουκουρεστίου Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5.30 | 3.80 | 1.68 | 4.50% | 2.10 | 1.72 | 5.45% | 1.72 | 2.06 | 6.26% | |
| 4.85 | 4.00 | 1.65 | 5.86% | 2.15 | 1.68 | 5.69% | 1.69 | 2.07 | 6.96% | |
| 5.00 | 4.20 | 1.60 | 5.94% | 2.16 | 1.64 | 6.78% | 1.68 | 2.05 | 7.67% | |
| 5.10 | 4.05 | 1.60 | 6.37% | 2.17 | 1.65 | 6.27% | 1.70 | 2.10 | 6.05% | |
| 4.30 | 3.75 | 1.72 | 7.46% | 2.12 | 1.72 | 5.04% | 1.67 | 2.10 | 6.98% | |
| 5.00 | 3.75 | 1.62 | 7.74% | 2.15 | 1.61 | 7.94% | 1.68 | 2.05 | 7.67% | |
| 4.90 | 3.76 | 1.59 | 9.01% | 2.15 | 1.62 | 7.61% | 1.64 | 2.12 | 7.53% | |
| 4.30 | 3.65 | 1.68 | 9.24% | 2.05 | 1.70 | 7.07% | 1.70 | 2.05 | 7.07% | |
| 4.20 | 3.70 | 1.62 | 11.16% | 2.15 | 1.67 | 6.01% | 1.73 | 2.00 | 7.24% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
5.30
X
4.20
2
1.72
Σέπσι - Ντιναμό Βουκουρεστίου Στατιστικά
Σέπσι - Ντιναμό Βουκουρεστίου Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Σέπσι έχασε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σέπσι, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Ντιναμό Βουκουρεστίου νίκησε 8 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ντιναμό Βουκουρεστίου, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ