Σχόλια αγώνα:
Σχόλια αγώνα:
Προκρίνεται στην τελική φάση η ομάδα που θα κατακτήσει την 1η θέση του ομίλου και η καλύτερη δεύτερη (δεν υπολογίζονται οι βαθμοί με την 6η της βαθμολογίας). Οι υπόλοιπες 8 δεύτερες των ομίλων θα αγωνιστούν σε μπαράζ (διπλοί αγώνες). Κριτήρια ισοβαθμίας: 1) Μεταξύ τους ματς (πόντοι, διαφορά τερμάτων, καλύτερη επίθεση), 2) Σε όλα τα ματς (διαφορά τερμάτων, καλύτερη επίθεση, καλύτερη εκτός έδρας επίθεση, περισσότερες νίκες, περισσότερες εκτός έδρας νίκες, βαθμοί ποινής, θέση στην UEFA). Χωρίς VAR.
Κύπρος U21 - Σαν Μαρίνο U21 Προγνωστικά
Αδιάφορο βαθμολογικά παιχνίδι ανάμεσα σε δύο από τις πιο αδύναμες ομάδες του ομίλου. Το Σαν Μαρίνο έχει ξεχωρίσει για τα αρνητικά του… «κατορθώματα», με μηδέν βαθμούς και απολογισμό 0-55 γκολ. Όχι πως τα πήγε καλύτερα η Κύπρος με μόλις 3 βαθμούς, όλους απέναντι στον ίδιο αντίπαλο στον πρώτο γύρο (5-0). Λογικά οι γηπεδούχοι θα προσθέσουν δεύτερη νίκη απέναντι στο Σαν Μαρίνο, όμως ο άσος δεν προσφέρεται για ιδιαίτερη ενασχόληση. Για fun bet μπορούμε να κοιτάξουμε το G/G στο 3.50, ποντάροντας ουσιαστικά στο να βρει για πρώτη φορά δίχτυα το Σαν Μαρίνο στη διοργάνωση.
Κύπρος U21 - Σαν Μαρίνο U21 Ενδεκάδες
Κύπρος U21 - Σαν Μαρίνο U21 Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.03 | 17.00 | 41.00 | 5.13% | 4.00 | 1.22 | 6.51% | 4.33 | 1.20 | 6.04% | |
| 1.02 | 15.00 | 40.00 | 6.72% | 4.04 | 1.23 | 5.71% | ||||
| 1.03 | 11.50 | 40.00 | 7.65% | 3.85 | 1.20 | 8.51% | 3.90 | 1.20 | 8.24% | |
| 1.00 | 18.00 | 29.00 | 8.26% | 4.35 | 1.17 | 7.80% | 3.80 | 1.22 | 7.65% | |
| 1.02 | 11.00 | 51.00 | 8.33% | 4.20 | 1.18 | 7.88% | ||||
| 1.01 | 13.00 | 37.00 | 8.60% | 4.00 | 1.17 | 9.48% | 3.75 | 1.20 | 9.09% | |
| 1.02 | 10.50 | 38.00 | 9.25% | 2.88 | 1.38 | 6.70% | ||||
| 4.20 | 1.17 | 8.49% | ||||||||
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.03
X
18.00
2
51.00
Κύπρος U21 - Σαν Μαρίνο U21 Στατιστικά
Κύπρος U21 - Σαν Μαρίνο U21 Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Κύπρος U21 νίκησε 2 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Κύπρος U21, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Σαν Μαρίνο U21 έχασε 10 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σαν Μαρίνο U21, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ