ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΡΙΟ ΝΤΕ ΝΤΕΠΟΡΤΕΣ
-
ΚΑΧΑΜΑΡΚΑ
Monumental (80.093)
Άστατος
800 χλμ.
M. EspinozaVAR
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
Over 0,5 κόκκινες
3.50
Ουνιβερσιτάριο ντε Ντεπόρτες - Καχαμάρκα Προγνωστικά
Η Ουνιβερσιτάριο είναι η πρωταθλήτρια την τελευταία τριετία αλλά η απόδοση του άσου προκαλεί γέλιο μόνο καθώς αντιμετωπίζει μια φορμαρισμένη Καχαμάρκα που την ξεπερνά στη βαθμολογία, τουλάχιστον προς ώρας. Πολλά τα παράπονα των γηπεδούχων για τη διαιτησία των τελευταίων αγώνων τους, τιμωρημένος ο προπονητής τους μάλιστα απόψε, μένει να δούμε ποια στάση θα κρατήσει ο αποψινός «άρχοντας» της αναμέτρησης. Τα τελευταία χρόνια στην έδρα της η «U» έχει ευνοϊκές διαιτησίες. Θα στραφούμε προς τα ειδικά στοιχήματα, με την εμφάνιση κόκκινης κάρτας να φαντάζει πιθανή στα μάτια μας.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
Over 0,5 κόκκινες
Ποντάρισμα: 5.00
Κέρδος: +12.50
3.50
Ουνιβερσιτάριο ντε Ντεπόρτες - Καχαμάρκα Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 5.70 | 10.00 | 5.36% | 2.09 | 1.73 | 5.35% | 2.27 | 1.60 | 6.15% | |
| 1.27 | 5.33 | 11.00 | 6.19% | 2.05 | 1.71 | 6.77% | 2.30 | 1.55 | 7.40% | |
| 1.28 | 4.75 | 11.00 | 7.64% | 2.08 | 1.73 | 5.55% | 2.20 | 1.62 | 6.70% | |
| 1.25 | 4.90 | 11.75 | 8.19% | 2.05 | 1.70 | 7.07% | 2.27 | 1.57 | 7.19% | |
| 1.26 | 4.70 | 11.25 | 8.70% | 1.98 | 1.73 | 7.67% | 2.25 | 1.54 | 8.58% | |
| 1.22 | 4.80 | 12.00 | 10.02% | 2.02 | 1.70 | 7.69% | 2.25 | 1.57 | 7.53% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.28
X
5.70
2
12.00
Ουνιβερσιτάριο ντε Ντεπόρτες - Καχαμάρκα Στατιστικά
Ουνιβερσιτάριο ντε Ντεπόρτες - Καχαμάρκα Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Ουνιβερσιτάριο ντε Ντεπόρτες νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ουνιβερσιτάριο ντε Ντεπόρτες, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Καχαμάρκα έχασε 8 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Καχαμάρκα, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ