ΚΟΜΕΡΣΙΑΝΤΕΣ ΟΥΝΙΔΟΣ
-
ΚΑΧΑΜΑΡΚΑ
Juan Maldonado Gamarra (8.000)
Ψυχρός
220 χλμ.
Ρομπέρτο Γκουτιέρες (Περού)VAR
Σχόλια αγώνα:
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
Over 2
1.70
Κομερσιάντες Ουνίδος - Καχαμάρκα Προγνωστικά
Από τη στιγμή που βρέθηκαν στην Πριμέρα μαζί τα τελευταία χρόνια, υπάρχει αντιπαλότητα για το ποιος είναι το αφεντικό της ευρύτερης περιοχής. Οι Κομερσιάντες παίζουν σε γήπεδο με συνθετικό τερέν και αυτό τους δίνει -έστω ελαφρύ- προβάδισμα. Στόχος η παραμονή. Η Καχαμάρκα μπορεί να έχει ξεκινήσει καλύτερα τη φετινή σεζόν αλλά θα δυσκολευτεί, σε αυτά τα παιχνίδια οι βαθμολογικές διαφορές πάνε περίπατο. Θέλει κάτι καλύτερο από απλή παραμονή. Στραφήκαμε σε επιλογή χαμηλού ρίσκου με το Over 2 γκολ, αν σημειωθούν ακριβώς δυο, παίρνουμε το ποντάρισμά μας πίσω.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
Over 2
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: +7.00
1.70
Κομερσιάντες Ουνίδος - Καχαμάρκα Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.45 | 3.05 | 3.15 | 5.08% | 1.64 | 2.24 | 5.32% | 1.90 | 1.86 | 6.01% | |
| 2.35 | 2.88 | 3.40 | 6.27% | 1.62 | 2.25 | 5.81% | 1.83 | 1.83 | 8.50% | |
| 2.42 | 3.00 | 3.10 | 6.47% | 1.62 | 2.20 | 6.70% | 1.86 | 1.80 | 8.52% | |
| 2.40 | 2.95 | 3.05 | 7.71% | 1.62 | 2.15 | 7.61% | 1.83 | 1.87 | 7.51% | |
| 2.25 | 2.80 | 3.40 | 8.73% | 1.55 | 2.25 | 8.22% | 1.83 | 1.83 | 8.50% | |
| 2.15 | 3.00 | 3.15 | 10.39% | 1.62 | 2.15 | 7.61% | 1.85 | 1.85 | 7.50% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.45
X
3.05
2
3.40
Κομερσιάντες Ουνίδος - Καχαμάρκα Στατιστικά
Κομερσιάντες Ουνίδος - Καχαμάρκα Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Κομερσιάντες Ουνίδος έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Κομερσιάντες Ουνίδος, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Καχαμάρκα έχασε 8 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Καχαμάρκα, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Γειτονικό ντέρμπι με έντονη αντιπαλότητα. Συνθετικός χλοοτάπητας.