FC ΚΑΧΑΜΑΡΚΑ
-
ΚΟΜΕΡΣΙΑΝΤΕΣ ΟΥΝΙΔΟΣ
Estadio Héroes de San Ramón (18.000)
Βροχή
215 χλμ.
Σ. Λοθάνο (Περού)VAR
Σχόλια αγώνα:
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
1Χ & Under 3,5
1.65
FC Καχαμάρκα - Κομερσιάντες Ουνίδος Προγνωστικά
Δυο βαθμοί χωρίζουν τους δυο μονομάχους, πιο χαμηλά βρίσκονται οι γηπεδούχοι. Η FC Καχαμάρκα διαθέτει έμπειρα στελέχη και θα αναζητήσει την επιστροφή στα νικηφόρα αποτελέσματα, στόχος φέτος η επίτευξη της παραμονής και ό,τι καλύτερο έρθει, θα είναι ευπρόσδεκτο. Ίδιος ο στόχος για τους Κομερσιάντες Ουνίδος που τα έχουν με τη διαιτησία του αγώνα με την UTC Καχαμάρκα (1-2). Αποδυναμωμένοι σε σχέση με πέρσι, ενώ απόψε είναι τιμωρημένος ο κορυφαίος επιθετικός τους, Σεν. Όλα δείχνουν ότι η γηπεδούχος θα κατορθώσει να αποσπάσει βαθμούς, στα υπόψιν τα σκορ 1-0, 1-1, 2-1.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
1Χ & Under 3,5
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: -10.00
1.65
FC Καχαμάρκα - Κομερσιάντες Ουνίδος Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 3.65 | 4.15 | 5.26% | 1.75 | 2.06 | 5.38% | 1.93 | 1.83 | 6.07% | |
| 1.90 | 3.40 | 4.00 | 6.58% | 1.71 | 2.05 | 6.77% | 1.86 | 1.80 | 8.52% | |
| 1.83 | 3.40 | 4.15 | 7.54% | 1.73 | 2.06 | 5.97% | 1.91 | 1.82 | 6.80% | |
| 1.95 | 3.40 | 3.60 | 7.81% | 1.75 | 2.05 | 5.59% | 1.83 | 1.83 | 8.50% | |
| 1.87 | 3.25 | 4.05 | 8.20% | 1.70 | 2.05 | 7.07% | 1.87 | 1.83 | 7.51% | |
| 1.80 | 3.25 | 4.10 | 9.68% | 1.70 | 2.03 | 7.48% | 1.90 | 1.80 | 7.57% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.95
X
3.65
2
4.15
FC Καχαμάρκα - Κομερσιάντες Ουνίδος Στατιστικά
FC Καχαμάρκα - Κομερσιάντες Ουνίδος Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα FC Καχαμάρκα έχασε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας FC Καχαμάρκα, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Κομερσιάντες Ουνίδος έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Κομερσιάντες Ουνίδος, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Γειτονική μονομαχία. Οι Κομερσιάντες Ουνίδος έχουν αντπαλότητα με την UTC Καχαμάρκα, την άλλη ομάδα της πόλης, η FC Καχαμάρκα είναι νεοφώτιστη στην Α.