ΟΥΝΙΟΝ ΣΕΝΤ-ΓΚΙΛΟΥΑΖ
-
ΑΤΑΛΑΝΤΑ
Constant Vanden Stock Stadium (21.500)
Παγετός
Ουδέτερο (Ίδια πόλη/ 693 χλμ.)
Μάικλ Όλιβερ (Αγγλία)
Κωδ. 917VAR
Σχόλια αγώνα:
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
2
2.10
Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ - Αταλάντα Προγνωστικά
Πολύ πιο έμπειρη σε αυτό το επίπεδο η Αταλάντα και με λιγότερο άγχος. Κακή στο γήπεδο της Άντερλεχτ (που χρησιμοποιεί ως έδρα) η Ουνιόν, με πολύ σημαντικά προβλήματα στην επίθεση. Θα ρισκάρει, αλλά έτσι θα μείνει εκτεθειμένη. Μοναδική ευκαιρία για την ιταλική ομάδα να αλώσει τις Βρυξέλλες.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
Τελικό Αποτέλεσμα - Αταλάντα
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: -10.00
2.10
Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ - Αταλάντα Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
1
18/1
Α
1
15/1
Α
3
2/0
Μ
2
20/7
Ε
0
13/3
Ε
1
21/2
Ε
0
20/9
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Μ
9
12/0
Ε
0
4/2
Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ - Αταλάντα Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.98 | 3.80 | 2.31 | 3.07% | 2.23 | 1.68 | 4.18% | 1.57 | 2.39 | 5.24% | |
| 3.10 | 3.35 | 2.35 | 4.45% | 2.15 | 1.70 | 5.06% | 1.53 | 2.40 | 6.56% | |
| 3.05 | 3.40 | 2.35 | 4.54% | 2.15 | 1.70 | 5.06% | 1.52 | 2.45 | 6.20% | |
| 3.00 | 3.33 | 2.40 | 4.79% | 2.14 | 1.71 | 4.95% | 1.55 | 2.35 | 6.60% | |
| 2.95 | 3.45 | 2.35 | 5.16% | 2.20 | 1.68 | 4.74% | 1.55 | 2.40 | 5.82% | |
| 3.50 | 3.70 | 2.00 | 5.30% | 2.20 | 1.67 | 5.06% | 1.57 | 2.25 | 7.53% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
3.50
X
3.80
2
2.40
Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ - Αταλάντα Στατιστικά
Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ - Αταλάντα Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ νίκησε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Αταλάντα νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Αταλάντα, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
League Phase - Τελευταία Αγωνιστική. Σε ουδέτερο, στο γήπεδο της Άντερλεχτ. Στους «16» προκρίνονται οι ομάδες «1-8» της βαθμολογίας, ενώ οι ομάδες «9-24» συνεχίζουν στα πλέι οφ. Κριτήρια ισοβαθμίας: 1) Διαφορά τερμάτων, 2) Καλύτερη επίθεση, 3) Καλύτερη εκτός έδρας επίθεση, 4) Περισσότερες νίκες, 5) Περισσότερες εκτός έδρας νίκες, 6) Ματς με αντιπάλους της League Phase (Βαθμοί, Διαφορά τερμάτων, Καλύτερη επίθεση), 7) Λιγότεροι βαθμοί ποινής, 8) Βαθμολογία στο Ranking της UEFA.