ΑΤΑΛΑΝΤΑ
-
ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ
Σχόλια αγώνα:
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
1
1.80
Αταλάντα - Αθλέτικ Μπιλμπάο Προγνωστικά
Η Αταλάντα βρήκε τα πατήματά της εντός συνόρων έπειτα από ένα καταστροφικό πρώτο δίμηνο, αλλά στη League Phase του UCL η πορεία της είναι εξαιρετική. Όχι μόνο έχει παγιωθεί σε θέση πρόκρισης, αλλά κάνει πλάνα ακόμη και για πρώτη οκτάδα, μπορεί να κάμψει την αντίσταση της Μπιλμπάο.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
Τελικό Αποτέλεσμα - Αταλάντα
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: -10.00
1.80
Αταλάντα - Αθλέτικ Μπιλμπάο Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
1
18/0
Μ
7
12/0
Ε
6
11/2
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
29
Α
29
0/0
Α
8
11/0
Α
0
17/0
Μ
26
2/0
Μ
5
12/0
Ε
16
26/2
Ε
0
17/2
Ε
2
8/0
Ε
0
13/1
Ε
0
16/4
Ε
0
22/3
Αταλάντα - Αθλέτικ Μπιλμπάο Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.67 | 3.90 | 5.70 | 2.97% | 1.76 | 2.10 | 4.25% | 2.07 | 1.75 | 5.17% | |
| 1.65 | 3.70 | 5.70 | 4.92% | 1.77 | 2.05 | 5.01% | 2.02 | 1.75 | 6.23% | |
| 1.67 | 3.75 | 5.35 | 4.98% | 1.79 | 2.02 | 5.10% | 1.98 | 1.79 | 5.99% | |
| 1.67 | 3.80 | 5.25 | 4.98% | 1.73 | 2.10 | 5.14% | 2.00 | 1.75 | 6.67% | |
| 1.65 | 3.75 | 5.50 | 5.17% | 1.78 | 2.05 | 4.73% | 2.00 | 1.75 | 6.67% | |
| 1.66 | 3.75 | 5.25 | 5.62% | 1.75 | 2.10 | 4.55% | 2.07 | 1.71 | 6.36% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.67
X
3.90
2
5.70
Αταλάντα - Αθλέτικ Μπιλμπάο Στατιστικά
Αταλάντα - Αθλέτικ Μπιλμπάο Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Αταλάντα νίκησε 3 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Αταλάντα, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Αθλέτικ Μπιλμπάο νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Αθλέτικ Μπιλμπάο, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
League Phase - 7η Αγωνιστική. Στους «16» προκρίνονται οι ομάδες «1-8» της βαθμολογίας, ενώ οι ομάδες «9-24» συνεχίζουν στα πλέι οφ. Κριτήρια ισοβαθμίας: 1) Διαφορά τερμάτων, 2) Καλύτερη επίθεση, 3) Καλύτερη εκτός έδρας επίθεση, 4) Περισσότερες νίκες, 5) Περισσότερες εκτός έδρας νίκες, 6) Ματς με αντιπάλους της League Phase (Βαθμοί, Διαφορά τερμάτων, Καλύτερη επίθεση), 7) Λιγότεροι βαθμοί ποινής, 8) Βαθμολογία στο Ranking της UEFA.