ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ
-
ΟΥΝΙΟΝ ΣΕΝΤ-ΓΚΙΛΟΥΑΖ
Σχόλια αγώνα:
Μπάγερν Μονάχου - Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ Προγνωστικά
Ξεκάθαρα τα πράγματα για την Μπάγερν. Αν και πάντα με αμυντικά κενά, έχει το πάνω χέρι. Ειδικά στην έδρα της, ειδικά με τις μικρομεσαίες. Και δεν υπάρχει κανένας λόγος να κατεβάσει το πόδι από το πετάλι. Ο Κομπανί… υποφέρει απέναντι στην Ουνιόν. Ως προπονητής της Άντερλεχτ είχε μία νίκη σε αγώνα Κυπέλλου όταν η τωρινή φιλοξενούμενη έπαιζε στη Β’, τέσσερις ήττες σε ματς πρωταθλήματος όταν ανέβηκε στην Α’. Ωστόσο, με την Μπάγερν τα πράγματα είναι αλλιώς. Νίκη με πολλά γκολ, πιθανότατα από το πρώτο ημίχρονο, μπορεί όμως να βρει δίχτυα και η Ουνιόν.
Μπάγερν Μονάχου - Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
3
9/0
Α
2
11/2
Μ
1
7/2
Ε
4
0/0
Ε
2
0/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
1
18/0
Μ
2
14/1
Μ
0
20/7
Ε
3
18/2
Ε
0
13/3
Μπάγερν Μονάχου - Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 9.75 | 18.50 | 3.27% | 3.55 | 1.31 | 4.31% | 2.03 | 1.78 | 5.16% | |
| 1.12 | 10.00 | 18.00 | 4.62% | 3.35 | 1.28 | 7.39% | 2.05 | 1.72 | 6.47% | |
| 1.11 | 11.00 | 17.00 | 4.82% | 4.00 | 1.25 | 4.76% | 2.00 | 1.75 | 6.67% | |
| 1.14 | 9.00 | 16.00 | 4.83% | 3.55 | 1.30 | 4.85% | 1.95 | 1.82 | 5.86% | |
| 1.13 | 9.00 | 18.00 | 4.91% | 3.55 | 1.30 | 4.85% | 2.05 | 1.72 | 6.47% | |
| 1.13 | 8.50 | 17.00 | 5.79% | 3.66 | 1.28 | 5.17% | 1.92 | 1.81 | 6.83% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.14
X
11.00
2
18.50
Μπάγερν Μονάχου - Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ Στατιστικά
Μπάγερν Μονάχου - Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Μπάγερν Μονάχου νίκησε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μπάγερν Μονάχου, έχει επαληθευτεί 9 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ έχει φέρει 4 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
League Phase – 7η Αγωνιστική. Στους «16» προκρίνονται οι ομάδες «1-8» της βαθμολογίας, ενώ οι ομάδες «9-24» συνεχίζουν στα πλέι οφ. Κριτήρια ισοβαθμίας: 1) Διαφορά τερμάτων, 2) Καλύτερη επίθεση, 3) Καλύτερη εκτός έδρας επίθεση, 4) Περισσότερες νίκες, 5) Περισσότερες εκτός έδρας νίκες, 6) Ματς με αντιπάλους της League Phase (Βαθμοί, Διαφορά τερμάτων, Καλύτερη επίθεση), 7) Λιγότεροι βαθμοί ποινής, 8) Βαθμολογία στο Ranking της UEFA. Κλειστή μια κερκίδα λόγω τιμωρίας