ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΙ
-
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
Σχόλια αγώνα:
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
2
2.13
Γαλατάσαραϊ - Ατλέτικο Μαδρίτης Προγνωστικά
Έχει βρει τα πατήματά της μετά το Σούπερ Καπ η Ατλέτικο Μαδρίτης, θέλει το τρίποντο για να βρεθεί πολύ κοντά στην 8άδα και την απευθείας πρόκριση, έχει τρομερή παράδοση κόντρα σε τουρκικές ομάδες. Η Γαλατασαράι έδειξε κάκιστη εικόνα στα τελευταία ματς σε τρεις διαφορετικές διοργανώσεις, όμως έχει κι αυτή «κυκλωμένο» εδώ και εβδομάδες τον αγώνα ως τελικό, ενώ επιστρέφει ο κομβικός Όσιμεν Μόνο μια ήττα στην Πόλη στα τελευταία οκτώ ευρωπαϊκά κόντρα σε δυνατούς αντιπάλους, όμως αν τα κατάφερε η Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ, γιατί όχι και οι έμπειροι Ροχιμπλάνκος; Αξίζει το 2 σε απόδοση άνω του διπλασιασμού.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
Τελικό Αποτέλεσμα - Ατλέτικο Μαδρίτης
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: -10.00
2.13
Γαλατάσαραϊ - Ατλέτικο Μαδρίτης Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
5
0/0
Α
9
0/0
Α
8
0/0
Α
1
7/0
Α
0
6/0
Μ
1
16/1
Μ
1
17/2
Ε
5
12/6
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
4
9/0
Α
8
7/0
Ε
5
0/0
Γαλατάσαραϊ - Ατλέτικο Μαδρίτης Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.38 | 3.76 | 2.28 | 0.04% | 2.30 | 1.62 | 4.95% | 1.50 | 2.47 | 6.68% | |
| 3.30 | 3.70 | 2.18 | 3.10% | 2.35 | 1.61 | 4.46% | 1.52 | 2.50 | 5.47% | |
| 3.10 | 3.75 | 2.15 | 5.16% | 2.38 | 1.57 | 5.40% | 1.50 | 2.50 | 6.25% | |
| 3.20 | 3.70 | 2.12 | 5.17% | 1.50 | 2.45 | 6.96% | ||||
| 6.00 | 4.50 | 1.50 | 5.26% | 4.00 | 1.25 | 4.76% | 1.26 | 3.40 | 8.07% | |
| 3.15 | 3.65 | 2.15 | 5.35% | 2.25 | 1.67 | 4.15% | 1.57 | 2.38 | 5.40% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
6.00
X
4.50
2
2.28
Γαλατάσαραϊ - Ατλέτικο Μαδρίτης Στατιστικά
Γαλατάσαραϊ - Ατλέτικο Μαδρίτης Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Γαλατάσαραϊ νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Γαλατάσαραϊ, έχει επαληθευτεί 9 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Ατλέτικο Μαδρίτης νίκησε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ατλέτικο Μαδρίτης, έχει επαληθευτεί 9 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
League Phase - 7η Αγωνιστική. Στους «16» προκρίνονται οι ομάδες «1-8» της βαθμολογίας, ενώ οι ομάδες «9-24» συνεχίζουν στα πλέι οφ. Κριτήρια ισοβαθμίας: 1) Διαφορά τερμάτων, 2) Καλύτερη επίθεση, 3) Καλύτερη εκτός έδρας επίθεση, 4) Περισσότερες νίκες, 5) Περισσότερες εκτός έδρας νίκες, 6) Ματς με αντιπάλους της League Phase (Βαθμοί, Διαφορά τερμάτων, Καλύτερη επίθεση), 7) Λιγότεροι βαθμοί ποινής, 8) Βαθμολογία στο Ranking της UEFA.