ΤΣΕΛΣΙ
-
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
Σχόλια αγώνα:
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
G/G & Over 3,5
2.07
Τσέλσι - Μπαρτσελόνα Προγνωστικά
Η Μπαρτσελόνα έχει επιστροφές βασικών παικτών, όμως το στυλ της δεν αλλάζει. Η Τσέλσι από την πλευρά της δείχνει σε καλή κατάσταση και με αυτοπεποίθηση από τα τελευταία θετικά αποτελέσματα, έχοντας όμως πάντα κομβικές απουσίες κυρίως μεσοεπιθετικά. Εξαιρετικά πιθανό το ενδεχόμενο του G/G & Over 3,5.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
G/G & Over 3,5
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: -10.00
2.07
Τσέλσι - Μπαρτσελόνα Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
19
18/1
Μ
2
15/1
Μ
10
16/13
Μ
14
0/0
Μ
19
10/1
Ε
19
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Τ
17
0/0
Μ
15
2/0
Μ
4
10/2
Μ
1
10/0
Ε
1
7/1
Τσέλσι - Μπαρτσελόνα Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.24 | 4.18 | 3.18 | 0.01% | 2.80 | 1.45 | 4.47% | 1.40 | 2.82 | 6.45% | |
| 2.25 | 4.00 | 2.95 | 3.23% | 2.70 | 1.47 | 4.82% | 1.45 | 2.75 | 5.06% | |
| 2.20 | 4.00 | 2.90 | 4.71% | 2.80 | 1.42 | 5.78% | 1.40 | 2.75 | 7.23% | |
| 2.05 | 3.90 | 3.20 | 5.37% | 2.62 | 1.50 | 4.61% | 1.44 | 2.62 | 7.07% | |
| 2.15 | 3.85 | 3.00 | 5.50% | 2.70 | 1.46 | 5.24% | 1.41 | 2.75 | 6.79% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.25
X
4.18
2
3.20
Τσέλσι - Μπαρτσελόνα Στατιστικά
Τσέλσι - Μπαρτσελόνα Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Τσέλσι νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Τσέλσι, έχει επαληθευτεί 9 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Μπαρτσελόνα νίκησε 10 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μπαρτσελόνα, έχει επαληθευτεί 9 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
League Phase – 5η αγωνιστική. Στους «16» προκρίνονται οι ομάδες «1-8» της βαθμολογίας, ενώ οι ομάδες «9-24» συνεχίζουν στα πλέι οφ. Κριτήρια ισοβαθμίας: 1) Διαφορά τερμάτων, 2) Καλύτερη επίθεση, 3) Καλύτερη εκτός έδρας επίθεση, 4) Περισσότερες νίκες, 5) Περισσότερες εκτός έδρας νίκες, 6) Ματς με αντιπάλους της League Phase (Βαθμοί, Διαφορά τερμάτων, Καλύτερη επίθεση), 7) Λιγότεροι βαθμοί ποινής, 8) Βαθμολογία στο Ranking της UEFA.