ΜΠΕΝΦΙΚΑ
-
ΜΠΑΓΕΡ ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ
Σχόλια αγώνα:
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
1
1.92
Μπενφίκα - Μπάγερ Λεβερκούζεν Προγνωστικά
Η Μπενφίκα φαντάζει το απόλυτο φαβορί για την αναμέτρηση καθώς δείχνει να είναι σε καλύτερη κατάσταση από την αντίπαλο της. Η Λεβερκούζεν κόντρα στην Μπάγερν δεν κατάφερε να προβάλει καμία αντίσταση, σε ένα ματς δηλαδή επιπέδου Τσάμπιονς Λιγκ. Θα ποντάρουμε στη φόρμα των γηπεδούχων και για το λόγο αυτό θα επιλέξουμε τον άσο που σχεδόν διπλασιάζει.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
Τελικό Αποτέλεσμα - Μπενφίκα
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: -10.00
1.92
Μπενφίκα - Μπάγερ Λεβερκούζεν Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
9
0/0
Α
1
0/0
Μ
9
Μ
9
0/0
Ε
9
0/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
5
6/0
Α
4
6/0
Μ
8
0/0
Μ
4
7/3
Μ
4
4/4
Μ
2
7/0
Μ
0
0/0
Μ
0
7/0
Ε
0
2/1
Μπενφίκα - Μπάγερ Λεβερκούζεν Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.02 | 3.87 | 4.04 | 0.10% | 2.18 | 1.70 | 4.48% | 1.57 | 2.30 | 6.69% | |
| 1.92 | 3.75 | 3.80 | 4.82% | 2.22 | 1.66 | 5.02% | 1.62 | 2.25 | 5.81% | |
| 1.92 | 3.70 | 3.85 | 4.84% | 2.17 | 1.70 | 4.68% | 1.60 | 2.25 | 6.49% | |
| 1.95 | 3.60 | 3.80 | 5.10% | 2.20 | 1.67 | 5.06% | 1.57 | 2.25 | 7.53% | |
| 1.91 | 3.65 | 3.80 | 5.72% | 2.20 | 1.68 | 4.74% | 1.61 | 2.20 | 7.03% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.02
X
3.87
2
4.04
Μπενφίκα - Μπάγερ Λεβερκούζεν Στατιστικά
Μπενφίκα - Μπάγερ Λεβερκούζεν Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Μπενφίκα νίκησε 9 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μπενφίκα, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Μπάγερ Λεβερκούζεν νίκησε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μπάγερ Λεβερκούζεν, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
League Phase - 4η Αγωνιστική. Στους «16» προκρίνονται οι ομάδες «1-8» της βαθμολογίας, ενώ οι ομάδες «9-24» συνεχίζουν στα πλέι οφ. Κριτήρια ισοβαθμίας: 1) Διαφορά τερμάτων, 2) Καλύτερη επίθεση, 3) Καλύτερη εκτός έδρας επίθεση, 4) Περισσότερες νίκες, 5) Περισσότερες εκτός έδρας νίκες, 6) Ματς με αντιπάλους της League Phase (Βαθμοί, Διαφορά τερμάτων, Καλύτερη επίθεση), 7) Λιγότεροι βαθμοί ποινής, 8) Βαθμολογία στο Ranking της UEFA.